| anonim_4396 a întrebat:

Hai! Acum ceva timp am facut sex anal cu prietena mea deoarece vrea sa ramana virgină si am ales să facem așa. Ea era in aceea perioada a lunii si eu posibil am ejaculat dar afara si am atins-o si in cealaltă parte dar fără să introduc nimic in vagin. Este posibil sa ramana gravidă având în vedere că este virgină inca si ca a fost in aceea perioadă a lunii?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu are nicio șansă sa fie insarcinata, dar mai usor cu sexul anal ca o distrugi, sexul anal slabeste mușchii sfincterului, si după aia degeaba e virgină daca face treabă mare(caca) pe ea ca babele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic ar putea exista '' o sansa la un milion'' in conditia descrisa.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poate sa ramana gravida.