| dunh1ll95 a întrebat:

Hai noroc! Intrebarea mea suna in felul urmator : Cata rabdare sa ai cu o femeie ca sa-ti raspunda exact la intrebarea daca vrea sa fim impreuna din moment ce a spus sa nu ne grabim desi ea mereu ma cauta si cauta subiecte de discutie, adica este evident ca prezint interes pentru ea. Ma gandesc ca nu se avanta intr-o relatie deoarece a suferit enorm la un moment dat, dar totusi, cata rabdare sa am si eu?

3 răspunsuri:
| LordMuffinosawr a răspuns:

Ascultă Trăistariu și mestecă gumă și n-o să trebuiască să mai aștepți.

| Andrew_Andrei_1988 a răspuns:

De ce nu cauti tu subiecte de discutie? Odata ce inca mai vb cu tine inseaman ca ea vede un anumit viitor impreuna cu tine, rabdarea care se pierde este a ei, nu a ta, ea asteapta ca tu sa fii persoana pe care si-o doreste, pe care o vrea alaturi de ea in acest moment, incearca sa te ridici la nivelul asteptarilor ei si apoi o sa ai succes. Voi sunteti impreuna, numai ca nu nu i-ei initiativa asa cum ar trebui. Arata ca esti 'barbatul' in aceasta relatie iar ea are sa fie prietena( iubita) ta.