| SexyFrumusik a întrebat:

Hai sa ne facem de chef vrei?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce tip de chef? In primul rand nu sunt pedofil si daca esti majora putem sa facem un sex.

| gigiro a răspuns:

Poti sa te faci de ras, dar de chef.nu am auzit asa ceva. Sau poate te referi la faptul ca ai chef.de diverse chestii,printre care si invatatura, pierderea timpului, pierderea simtului realitatii.

| gigiro a răspuns:

Gandesti cand scrii, sau esti deja bauta. Nu exista asa ceva. Ai chef de ceva.sau "s-o punem de-un chef-cu sensul de a bea ". Vrei sa fii interesanta, dar nu reusesti.

| SexyFrumusik explică:

PARDON... Hai se ne facem de cap. Iertati-ma!

| ameriknu20 a răspuns:

Eu vreau dar u vrei? da-mi id tau