| Phini a întrebat:

Hai salut. Am 22 de ani și am căutat o aplicație precum Tinder dar numai pentru sex.
Nu am timp pentru o relație serioasă, muncesc mult, si am mai multe treburi de rezolvat ce imi mănâncă timpul, așa că speram să găsesc tipe care sunt in aceeași situație și doresc doar sex ocazional.
Iar inainte sa zică careva de curve, vreau sa aduc la cunoștința faptul că eu nu dau bani ca să ***, iar cine face asta e fix problema lui.

Multe femei caută in ziua de azi relații de ani de zile, să se căsătorească, sa le cunoști parinții. Frate e vorba de sex, nu ne punem să facem o familie.

Am incercat să pornesc o relație usoară fix cu o colegă de la muncă ea fiind și prima care o pornit să bată apropouri iar cand o invitam in oraș nu avea timp, am zis ca nu mai merge așa, și uite că pun intrebări pe TPU.

Deci, intrebarea e in felul următor, cine știe o astfel de aplicație care să și meargă, sau dacă sunt tipe pe aici care caută doar așa ceva?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Niciodata sa nu crezi ce spune o femeie, cauta pe naiba o familie si lor le place sexul dar nu vor sa para curve, daca esti un barbat frumos o sa faca sex cu tine, daca nu esti atragator o sa fi provider pentru ele

| ForeverAlone97 a răspuns:

Desi n-o sa-ti convina sa auzi asta, dar daca vrei doar sex mai bine mergi la curve.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da existã se numeste fa-tioviatainafaramuncii.ro macar in weekend

| Uvox a răspuns (pentru anonim_4396):

No results found.
?

| Mariu0699 a răspuns:

Deci nu stii daca acea fata cauta doar sex dar descarca-ti Lovoo, Tinder, Badoo, Twoo. in aplicatia "Twoo" poti sa iti dai seama mai bine ce isi doreste o fata dar va trebui sa raspunzi la intrebari ca sa vezi ce raspunsuri a dat si ea si cat sunteti compatibili.
Adica acolo ti se pune si intrebarea "daca ai vrea sa faci sex la prima intalnire" sau cine stie ce. Incearca-le pe toate pana gasesti pe cea buna