| MariolaAminna7 a întrebat:

Hallo,locuiesc in Viena de un an și ma simt ca acasă chiar dacă majoritatea romanilor nu iubesc străinătatea. Aici mi-am făcut prieteni chiar dacă am plecat din Ro fără sa știu multă germana, m-am adaptat foarte bine.De 4 luni primesc semnale de la un băiat (este albanez ) și nu sunt foarte sigura ce sa fac pentru ca cunosc foarte multe povesti in care ei (albanezii) se comporta urat, sunt foarte geloși, agresivi sau se folosesc de fete + toate fazele cu mafia albaneza și traficul de carne vie.Din cât îl cunosc tipul e educat, carismatic și atent la detalii; nu vreau sa ma arunc cu capul in fata deși cred foarte mult in individualitate. Daca ați auzit povesti de genul sau ați avut experiențe va rog sa ma ajutați și pe mine cu o părere

Mulțumesc ❤️

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să afli mai multe lucruri despre el, nu poți avea încredere în oricine.

| mentholinks a răspuns:

"Educat, carismatic, atent la detalii." Astea sunt oricum nimicuri fiindca toti baietii le etaleaza pana isi vara scarba in scorbura. Spune-ne ce face acolo, daca lucreaza, sta pe ajutor social, ce anturaj are, ce studii si apoi mai vorbim daca vrei. Alles gute!

| MariolaAminna7 explică (pentru mentholinks):

Lucrează la firma părinților, au un service auto, dar el se ocupa doar de termine și ce cuprinde munca de secretariat.Nu am întrebat foarte des despre asta ca sa nu creadă altceva; dar tipul lucrează nu sta pe ajutor social.

Danke?