| Zopyjr a întrebat:

Haudi ori cine ati fi/ sall TPU. Am o problema. Mai mult e despre fete. Am o prietena de care îmi place. Acum câteva zile și ea mi-a zis ca mă place. Dar acum doua zile mi-a zis ca nu ma place. Iar ieri mi-a zis iară ca ma place. Si azi mi-a zis ca mă place. Nu stiu ce sa fac. O plac foarte mult și nu vreau s-o fac sa ma urasca. Aștept un răspuns. #dau fundă

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Prinde-o intr-o zi in care te place si da-i bice...
Te cam ia la misto fata happy

| SG1995 a răspuns:

Se scrie "howdy" si mai apoi e clar ca nici tipa nu stie ce vrea, sau se joaca cu tine.

| Raniaa a răspuns:

În încercarea ta de a nu o face pe ea "să te urască", o lași pe ea să-și bată joc de tine, să te ducă cu zăhărelul ca pe o muscă beată. Nu observi că a reușit să te facă cățelușul ei?! Înainte, înapoi...rolling eyes
Este o pierdere de timp și-o bătaie inutilă de cap, mai bine las-o, va apărarea cineva, care cu siguranță îți va împărți sentimentele.