| agent001subacoperire a întrebat:

Heeeeeyy am Gasit un pc super m-am uitat pe net la Procesor cum Ruleaza Jocurile fara intepaturi si placa e buna Voi ce ziceti de pc asta?
http://www.sistems.ro/calculatoare-second-hand-/7099-ask -e-4600.html
Eu cred ca o sa-l iau da mai vrea 1 2 3... sfaturii!

1 răspuns:
| MalusDacus a răspuns:

Placa video nu e buna, memoria ram e ddr2, hardul doar 250, procesorul la fel. da na la 500 ron si garantie 12 luni mai mult nu o sa gasesti.Din ce am vazut eu la ei pe site, nu prea se merita decat cele la 1000 ron, asa ca multe bafta.