| Viitorulapropiat a întrebat:

Heeei... am si eu o intrebare. Cand ma masturbez fara sa ma uit la filme xxx,pur si simplu nu pot sa ejaculez,imi poate amorti si mana,eu tot nu sunt excitat,simt ca-mi vine, dar nu iese happy.Nu inteleg dc. Motive?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Simplu cand creierul uman percepe semnale vizuale pornografice si cand aude acele gemete mai mult sange pleaca spre penis ceea ce determina o ejaculare rapida, acelasi efect il are viagra mai mult sange spre penis, tu cand o faci fara acele chesti e mai greu decat daca te duce imginatia, fetele in scimb cand citesc o carte de dragoste ele simt mai intens ca vazutul unui porno, avand imaginatie mai buna plus legatura emotionala

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca esti dependent de filme porno

| Noreasontosimle a răspuns:

Nu îți Cunoști bine corpul... și din cauza asta, simti ca filmele xxx te ajuta, de fapt chiar te ajuta și e normal
Sa te uiți la filme xxx, altfel ce te ar putea excita, dacă nu ai o fata lângă tine? Continua sa te uiți făcând asta, o sa ajungi sa te Cunoști mai bine și o sa Reușești și fără filme.