| BeeaByanka a întrebat:

Heey TPU! am o nelamurire.este vorba de o prietena de-a mea, bine, cea mai buna prietena a mea! acum o luna m-am despartit de fostul meu iubit si acum cateva zile am aflat ca ea este iubita lui! Ea nu a vrut sa imi spuna desi eu suspeceam ceva, in fine, chestia e ca eu inca il mai iubesc pe el si sa il vad cu ea imi vine sa ii strang de gat pe amandoi.am avut o discutie cu ea cum de a putut sa iasa cu el stiind ca este iubitul meu, bine, fostul meu, dar ea da vina pe el ca el a insistat si ca el a obligat-o sa iasa cu el! pe el inca il mai iubesc dar ea imi vine sa dau cu masina peste ea! ce pot sa fac? fundita sad

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să nu te amesteci ce dacă e prietena ta. La urma urmei relația ta cu acel băiat a luat sfârșit. Pe scurt nu contează!

| Demonull a răspuns:

Suspeceai?laughingce pot spune tipic fetelor.„prietenelor„ cand o sa invatati ca omul nu poate sa iti fie prieten o vesnicie?

| buburuza2007 a răspuns:

Daca tu inca il mai iubesti de ce te-ai despartit de el?
nici prietena ta nu a procedat bine,nu asa se face,a fost urat din partea ei si daca iti era asa bune prietena a venit cu o poveste de adormit copii,nu cred ca i-a pus ala cutitul la gat si i-a zis daca nu esti cu mine te omor,eu nu cred asta,cred ca amandoi au vrut asa ca lasa-i sa fie impreuna,din pacate tu ai pierdut,acum suporti consecintele, tu lasa-i in pace, fiecare are viata lui, fiti prietene daca mai puteti si vezi-ti de viata ta, succes