| CampRock2 a întrebat:

Heey TPU! In ultimul timp ma simt foarte singura si as avea si eu nevoie de un iubit dar nu vreau sa isi bata joc... dar sa fie din Buzau big grin

2 răspunsuri:
| IzabellaVanessa a răspuns:

Hei scumpo, aici nu e site de matrimoniale! Oricum esti penibila. Ce te astepti sa iti gasesti marea iubire pe TPU?

| teletrade a răspuns:

Poi daca te simti singura, du-te afara cu prietene si prietenii, o sa cunosti baieti destui de varsta tare care sa nu-si bata joc de tine si sa te aprecieze si sa te iubeasca asa ccum esti. big grin