| Carmenata1234 a întrebat:

Hei 15 ani 1.70m si 57 kg, ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma analizarii atente a valorilor prezentate orice baiat sau barbat experimentat poate afirma fara teama de a gresi ca pe baza raportului dintre inaltime si greutate rezulta o valoarea care este considerata ca fiind IDEALA, ceea ce induce ideea ca in mod normal trebuie atribuit calificativul de... PERFECT si corpului tau in privinta formelor acesteia. big grin.

| mihai69 a răspuns:

Daca nu vad si o poza, n-am nicio parere.

| Sofer a răspuns:

Super! Ai trei de da! Ne vedem in etapa următoare.

| AnonymGirl2017 a răspuns:

E ok! E normal dar daca arati foarte slab ar trebui sa mai iei 2 -3 kg si sa faci sport. Cand zic sport nu ma refer la fotbal sau basket, ma refer la haltere si fiare asa, doar putin nu mult, doar cat sa te dezvolte putin.

| Carmenata1234 explică (pentru AnonymGirl2017):

Multumesc,ca macar tu ai luat in serios, intreebarea!

| XeniaYael23 a răspuns:

Ai gresit site-ul.Nu e agentie de modelling aici.Asta denotă ca duci lipsă de atenție.

| CristoduloLucian a răspuns:

Doar 15 ani?