| Andreea478 a întrebat:

Hei. A început sa îmi placa de un prieten bun al fostului meulaughing Când l-am văzut mi s-a părut foarte drăguț și a început sa îmi placa, apoi el m-a băgat în seama pe messenger, am început sa vorbim ceva timp și acum nu mai îmi scrie și nu mai ma baga în seama. Eu îl plac, cum îl pot face și pe el sa ma placa?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il anunti telefonic

| Viorel703 a răspuns:

Cel mai probabil a aflat fostul tău că vorbește cu tine și în calitate de cmbp nu l-a mai lăsat, asa ca ai puține șanse. Dar tot există deci încearcă să îl bagi în seamă, arată că ești interesata în el dar nu exagera. Fi confidenta pentru că asta le place cel mai mult băieților dar nici prea cu capul pe sus rolling on the floor)

| Andreea478 explică (pentru Viorel703):

De ce sa nu îl mai lase?

| Viorel703 a răspuns (pentru Andreea478):

Pentru ca e fostul și poate are vreo ură pe tine

| Andreea478 explică:

Nu am editat nimic ba