| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Am avut parte de o prima întâlnire cu un barbat foarte ciudata. Pe Facebook nu prea a vorbit cu mine doar ma invita in diferite locuri cu gasca de prieteni, insa seara trecuta am iesit doar noi doi. Am vorbit ce am vorbit, ne-am plimbat pe plaja si a inceput sa ma sarute si sa vorbească despre sex. A vorbit foarte mult despre sex pentru o prima întâlnire. Credeți ca el cauta doar distracție?

6 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Yup, cel mai probabil cauta doar distractie, sau cauta si distractie.
Acum conteaza si ce vrei tu, daca-ti doresti distractie si tipul te atrage destul cat sa vrei si tu asta, go for it!
Daca il schimb vrei ceva mai stabil nu stiu ce sa zic, e posibil sa vrea si ceva mai serios, sau nu.
Decide ce ai nevoie si vorbeste cu omul dupa ca sa poti sti daca interesele voastre se intersecteaza, dar orice ai alege, foloseste prezervativul.
Distractie placuta!

| RAY a răspuns:

Dar tu ce ai vrea nunta?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este evident ca doar sex cauta!
Nici un baiat/barbat cu bun simt, nu aduce vorba la primele intalniri despre sex. daca o face, atunci este clar ca doar asta targheteaza de la tine.

| mihai69 a răspuns:

Nu cred; sunt convins!

| mentholinks a răspuns:

Cam da. Il mananca.

| iusteo a răspuns:

Cu siguranta!
toate cele bune happy