| anonim736 a întrebat:

Hei.Am facut "sex" cu prietenul meu, de fapt el a frecat o pe langa fara sa o introduca dar si a dat drumul pe mine, menstruatia imi intarzie de 4 zile. E posibil sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nici cea mai mica posibilitate. Este determinat si stabilit atat stiintific cat si medical ca in ultimele 9-10 zile ale ciclului menstrual NU poate exista un ovul viabil in uterul femeii si din acest motiv chiar si daca ar reusi printr-o minune sa ajunga niste spermatozoizi in uter, acestia NU ar avea ce sa fecundeze. In concluzie reiese in mod absolut sigur ca formarea unei sarcini in aceasta perioada a ultimei zile a ciclului sau chiar deja dupa, este IMPOSIBILA. Ultimele 9-10 zile ale fiecarui ciclu menstrual reprezinta cea mai sigura perioada pentru sex fiindca este 100% NEFERTILA si din acest motiv se pot intretine contacte sexuale neprotejate si barbatul are posibilitatea de a ejacula sperma fara nicio retinere ori de cate ori intretine contacte sexuale. Posibilitatea de sarcina este 0 (zero). Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu. Dar daca te stresezi e foarte normal sa iti intarzie. Trebuie sa te linistesti. Cauta pe Youtube sexul vs barza. Tipa explica super lucrurile astea.

| mihai69 a răspuns:

Dacă prin „si a dat drumul pe mine" ai vrut să spui că sperma lui a fost stropită prin zona ta vulvo-vaginală, și dacă erai și în perioada fertilă, atunci DA, e posibil să fii însărcinată.
Altfel, nu.

| SG1995 a răspuns:

Dacă nu a ejaculat în vagin, nicio șansă.

| kandaraki a răspuns:

Da, vei naste o caprita la fel de prostuta ca si tine!

| Mada1920 a răspuns:

Ce treaba are daca si-a dat drumul pe tine...cu sarcina. Nu este posibil.

| Dumy1717 a răspuns:

Nu, stai linistita

| Balan_Loredana_2000 a răspuns:

E mai mult ca sigur doamne lol te ajut sa ti l cresti daca vrei, de unde esti?/