| Mkeynes a întrebat:

Hei.
Am inceput sa vorbesc cu o fata.
Spune ca a avut doar un iubit pana acum, ea avand 19 ani.
Ea este de acord sa faca sex oral sau chiar si sex neprotejat.
In legatura cu sexul oral daca nu ai rani la gura se poate transmite vreo boala? Ma gandesc ca poate e curata fata!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pana una alta, tu nu stii cati barbati a avut fata asta, stii doar ce-ti spune ea.
Sa nu uitam ca s-au intors de peste hotare mii de prostituate, unele infectate, altele nu, care acum se culca cu romanii nostri, iar marea majoritate declara ca nu au avut decat un partner, ca deh, nu mai sunt virgine, iar asta se poate constata la orice partida sexuala.
In plus, o fata cuminte nu se ofera niciodata sa-ti faca sex oral, nici cu prezervativ si nici fara, chiar se codeste si evita sa faca asa ceva chiar de-i ceri tu.
Faptul ca asta s-a oferit si mai vrea si sex fara prezervativ, imi da mult de gandit ca-i ceva necurat la mijloc.
Ia aminte aici:
http://stiri.tvr.ro/......50713.html

https://www.kanald.ro/......e-20074702

26 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sida (HIV), HPV, Hepatita B si C, clamydia, toate se iau prin sex neprotejat, deci si prin oral, fara sa aiba bube la gura sau alte semne vizibile pe corp.
Totusi, de ce nu folositi prezervativul?

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Am decis sa facem sex protejat
La inceput am zis ca e mai bine pentru am2
Dar ea a zis ca nu i place protejat dar na
Nu are incotro
Nu stiu unele fete nu se gandesc la consecinte deloc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Nu are de ce sa nu-i placa portejat cu prezervativ, fiindca pe ea nu o afecteaza sau incomodeaza, deloc!
Dar ma pune pe ganduri cererea ei "fara prezervativ"....sa nu fie una din cele care este infectata cu HIV/SIDA sau alta boala cu transmitere sexuala grava, vrand sa se razbune pe barbati, infectand la randul ei cati mai multi.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Pare o fata ok.
Si zice ca a avut decat un singur iubit ea avand 19 ani
App am mai intalnit de astea care au doar placere in cap

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Iarta-ma, dar este extrem de ciudat de ce insista fata asta sa faca sex neprotejat, de aceea iti spun ca-i ceva in neregula cu ea.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Multumesc!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Pana una alta, tu nu stii cati barbati a avut fata asta, stii doar ce-ti spune ea.
Sa nu uitam ca s-au intors de peste hotare mii de prostituate, unele infectate, altele nu, care acum se culca cu romanii nostri, iar marea majoritate declara ca nu au avut decat un partner, ca deh, nu mai sunt virgine, iar asta se poate constata la orice partida sexuala.
In plus, o fata cuminte nu se ofera niciodata sa-ti faca sex oral, nici cu prezervativ si nici fara, chiar se codeste si evita sa faca asa ceva chiar de-i ceri tu.
Faptul ca asta s-a oferit si mai vrea si sex fara prezervativ, imi da mult de gandit ca-i ceva necurat la mijloc.
Ia aminte aici:
http://stiri.tvr.ro/......50713.html

https://www.kanald.ro/......e-20074702

| Violleta2022 a răspuns:

Apoi, tu cum intenționezi sa-i faci ei oral, tot fara prezervativ?
Odata ce-i ceri oral, trebuie sa fii constient ca trebuie sa-l si oferi, la randul tau.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Eu nu i am cerut
i-a sa oferit

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mkeynes):

Cui i s-a oferit?

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

A zis ca imi face si...

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

App eu i am batut apropo de sex
Dar ea a acceptat
Si a zis
Daca ar zice ca nu i place oralul ar fi proasta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E curată fata, dar tu ești porc.

| LoveSleep a răspuns:

Sa ai bani schimbați când va vedeți, ca probabil o să-ți ceara după sex. Sau înainte.

| Mkeynes explică (pentru LoveSleep):

))))) haha buna asta

| Eibogu a răspuns:

Intreab-o pe ea dacă are vreo boală, dar care sex...tu măcar o iubești sau îți bați joc de ea

| Mkeynes explică (pentru Eibogu):

Nu o iubesc inca
Doar ce vb de 2 saptamani

| Eibogu a răspuns (pentru Mkeynes):

Pai atunci care relații sexuale?

| Mkeynes explică (pentru Eibogu):

Urmeaza laughing

| Eibogu a răspuns (pentru Mkeynes):

Fii atent sa nu regreți pe urma))))

| Mkeynes explică (pentru Eibogu):

De ce? ????

| Eibogu a răspuns (pentru Mkeynes):

Nu te grăbi sa aveți relații sexuale o sa reușești tu mai întâi cunoaște-o mai bine și dacă totuși o sa decideți sa aveți relația sexuală cel mai bine sa va protejați dacă nu dorește fata nici nu te gândi sa faceți dacă nu vrei sa fie însărcinată sau mai știu eu, ai grijăvă cunoașteți prea puțin pentru așa relații și dacă o spus ca o sa îți facă, ce vrea ea(ai înțeles tu) așa deodată ca nici jumătate de an nu va cunoșteti nu prea cred ca o avut doar un iubit fa ce dorești tu e viața ta dar in orice caz ai grijă)))

| Mkeynes explică (pentru Eibogu):

Ai dreptate multumesc
Ma place prea mult intr o saptamana))))

| Eibogu a răspuns (pentru Mkeynes):

Succese)))

| anaXana a răspuns:

Cel mai bine e sa faceti un test de sarcina, e posibil sa fie insarcinata

| anaXana a răspuns (pentru anaXana):

Ups, am vrut sa las raspuns la intrebarea de mai jos, scuzele mele laughing

| Mkeynes explică (pentru anaXana):

Misto laughing)