| Ioanam23 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor.
Iubitul meu imi tot spune lucruri dragute de genul "cand ma plictisesc ma uit la poze cu tine si ma simt mai bine" "te-as alege pe tine fiindca tu esti viata mea" etc.
Imi dati va rog niste idei de chestii dragute de genul in care sa ii arat cat de mult il iubesc.
Dau funda, multumesc.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Draga Ioana, ideal este sa-i spui ce simti, nu sa ne intrebi pe noi ce simtim.
Noi nu avem de unde stii ce simti tu si ar fi total nepotrivit sa-ti spunem, ceva mincinos.
Incearca cu cuvintele tale, asa stangaci, cum poti sa formulezi fraze scurte, simple, dar sincere, spuse din inima ta, nu mincinoase, de la altii.

| Donsavas a răspuns:

Face asta cand nu ii acorzi prea multa atentie probabil. Dacă îi vei răspunde cu aceeași masura, se va plictisi de relația cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei să-i spui ceva drăguț pentru că ți-a spus și el lucruri drăguțe.
Dacă simți ceva spune-i, că o să aprecieze cu siguranță, dar trebuie să fie cuvântul tău nu al meu că nu-i prietenul meu happy.

| Ely1234567 a răspuns:

Spune-i doar ceea ce simți pentru el happy

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Înseamnă că tu nu l iubesti asa de mult daca nu sti ce să-mi zici, esti confuză.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Eh bine ca suna a manele. Tu esti viata mea, zana zanelorlaughing) mai sunt fete care cred in astea