| Mariadrobota7390w01 a întrebat:

Hei, am nevoie urgent de un răspuns și rog seriozitate.
În urma cu o săptămână, eu și prietenul meu aveam de gând sa facem sex. Totul e decurs bine, doar ca ne-am dat seama ca nu aveam prezervativ și eu am refuzat sa continuam (nu am fost penetrată deloc cu penisul ). Însă înainte de asta, i-am făcut sex oral. La un moment dat el s-a masturbat singur(pentru foarte puțin timp, fără sa ejaculeze) și după m-a penetrat cu degetele. Vreau sa specific ca acesta a ejaculat abia după ce am refuzat eu sa continuam, de unul singur. E vreo șansă să rămân însărcinată după asta, având în vedere ca nu a existat penetrare cu penisul și a fost ejaculare după actul sexual? Sunt destul de îngrijorată, mai ales pentru ca săptămâna viitoare trebuie să-mi vina menstruația și am anumite dureri de picioare, și nu știu dacă sunt semne premenstruale sau de sarcină. Va rog frumos! Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
| IamJoKeR a răspuns:

Vreau sa te liniștești si sa tragi aer în piept și pastrează-ți calmul, si înțelege că nu poți
rămâne însărcinată atâta timp cât sperma nu a ajuns în vagin. Ca sa rămâi însărcinată trebuie să existe contact sexual neprotejat cu ejaculare in vagin si sa fii in perioada fertilă. Deci stai linistită că nu ești însărcinată! Ai grijă de tine, pupici!

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Nu ai de ce să te îngrijorezi, dacă băiatul nu a ejaculat în vagin atunci implicit sperma nu a ajuns acolo și sarcina nu are cum să se producă. Stai liniștită și nu-ți face sânge rău degeaba.