| Andreeaandreeasaa a întrebat:

Hei! Am niște "fantezii" cu iubitul meu dar nu știu cum sa ii spun ca le am, imi este rușine.
Vreau sa îmi dea palme peste fund atunci când facem sex, sa ma penetreze mai tare, sa ma tragă de par, sa fie mai violent dar nu știu cum sa ii spun.
Ma poate ajuta cineva?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-i mâna și pune-i-o la tine pe fund, poți să-ți iei tu păru să i-l pui în mână și ori poți zice în momentele alea „mai tare" ori te miști tu mai repede și dacă nu-i prost ar trebui să-și dea seama ce vrei laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Te poate ajuta doar iubitul, ca noi chiar nu avem cum rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu fa propunerea de a privi/urmari un film cu actiune sexy, erotica sau porno in care sa existe scene de hard sex cum sunt cele descrise de tine. Si in momentul in care apar scenele respective, sa-ti exprimi starea de placerea si incantarea incat sa priceapa si iubitul tau ca si tu ti-ai dori sa ajungi sa traiesti in timpul actului sexual intretinut cu el, experiente la fel sau asemanatoare. Vorba proverbului bine stiut : ''Bate seaua sa priceapa iapa. "" Bafta. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dă-i exemplu, fă tu așa cu el. Așa am auzit eu, eram ff tânăr pe atunci, că unora le place hot.

| ywar a răspuns:

Pe la spate... este? Sa ti-o dea bine la coada. Auzi da aia cu terminat pe fata nu vrei?
Cica suntenti cuplu.
In pat faceti ce vreti voi atat timp cat nu deranjeaza pe unul din voi.
Eu sunt mult mai in varsta decat tine... sunt convins de asta... dar imi permit sa fac multe cu partenera mea si nu e totdeauna lapte si miere. Nu suntem perfecti, dar e potrivire.
Daca nu se intampla asta intre voi - da-i papucii!
In pat esti sau nu esti, te potrivesti sau nu te potrivesti, ai indrazneala sau nu ai indrazneala... cale de mijloc nu exista.
Eu am vorbit serios.

| Lukasssz a răspuns:

Ia atitudine, fi rea tu!

| Invictusman a răspuns:

Îți place mai savage, perversa mica happy
Spune-i bro, cu rușinea mori în drum în ziua de azi, ia atitudine.

| timidu89 a răspuns:

Nu vad de ce sa iti fie rusine, nu mi se pare ceva deplasat. Il intrebi daca are fanteziiwinking Apoi i le spui si tu pe ale tale. Eu zic ca o sa vrea, chiar o sa fie incantat. Eu as fi de acord.

| Mopmop a răspuns:

Nu ii zici nimic. Il conduci tu subtil. Gen daca e el deasupra ta il apuci de fese si impingi cu mainile... Ii iei mana si iti dai o palma peste fund etc. Pune-ti imaginatia la lucru!

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Cand e vorba de ceea ce iti place, fie de ce o fi vorba, spune pe fata. Stai la un pahar cu vin, cu iubitul tau si spune-i ce ai pe suflet. Sa vezi ca se va conforma.
Poate si el isi doreste sa faca ceea ce si tu iti dresti, dar nu are curajul sa iti spuna.
Fie, spune-i cand faceti sex, fa dirty talk cu el si spune-i ce vrei.
In sex si in razboi, nu exista reguli!
Placeri maxime!

| FantasyBoy a răspuns:

Alea sunt copilarii, naivitati -n-ai de ce sa-ti fie rusine!

| Stochel a răspuns:

O sa vrea cu siguranță doar propuneri și sper sa faceți și 69 sau sa-i faci tu oral

| luffypk a răspuns:

Comunicarea este cheia, ii spui pur si simplu chestia asta, cu totii avem niste placeri "nevinovate" de acest gen, unii nu vor sa recunoasca, insa nu este ceva neaparat iesit din comun. De exemplu, o prietena de-a mea avea fetish cu stransul de gat, stai chill.

| jorjache a răspuns:

Spune-i-o..ca vrei sa fii plesnit, trasa de păr, sa-ti vorbească murdar, sa te facă curva lui.Fiecare are o latură mai "sălbatică ". Dacă nu o are el, iți vei dori cu altul

| Alexandra481481 a răspuns:

Simplu îi spui asa
"Iubi jos textila facem sex violent"

Scz dacã crezi cã am vrut sã fac misto de tine am vrut sã glumesc

Daca tu chiar vrei asa ceva spune-i poate suta la suta vrea si el aceleasi lucruri