| Elena2106 a întrebat:

Hei. Am o intrebare si este depre sexul anal as vrea sa incerc cu prietenul meu sunt cu el de 2 ani impreuna si inca nu am incercat pentru.ca i.mi este teama eu am 23 de ani iar el 26, el este polonez pentru ca locuiesc in Germania de cand aveam 9 ani si ne.am cunoscut la liceu ok..Am mai cautat pe google despre sexul anal dar nu m.am cam lamurit

Răspuns Câştigător
| MaTeOGG a răspuns:

O sa te usture la inceput.
Ai grija sa te speli bine (in acea zona ) si sa iti faci nevoile.
Ai grija sa nu fi constipata. DACA ESTI, Amaneaza, o sa fie oribil.
Spune-ei sa foloseasca prezervativ daca nu vrea sa scoata penisul cu ceva resuri, sa zic asa.

13 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Pai si care e intrebarea? Folositi lubrifiant si incercatilaughing
Nu pot sa cred ce penibilitati vad pe aici in ultima vreme...

| Violleta2022 a răspuns:

E nevoie sa va tina cineva lumanarea?
Sau sa va arate? happy

| mihai69 a răspuns:

Nu e pentru oricine.
Încearcă singură mai întâi (cu un deget, cu lubrifiant. apoi cu 2 etc.)
Tipul e polonez, sau o are cât un (cârnat) polonez?

| Freya1 a răspuns:

Pai inceeci cum ti sa mai spus.Trebuie sa ai o igiena foarte buna si cu lubrifiant mult incerci incet, daca te doare sau nu iti place te opresti si gata

| mentholinks a răspuns:

N-ar trebui sa practici astfel de perversiuni scarboase.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca in locul potrivit polonezul poate aplauda : atunci poti folosi lubrifiant la gaura de rezerva.

| kandaraki a răspuns:

Incearca, iti va placea, la sigur!

| cyupaku a răspuns:

Dupa ce practici cand mergi pe strada lumea te va cunoaste

| petitconseil a răspuns:

Pai atunci incearca sa vezi si tu cum e, sa nu ramai curioasa. Vorba aia ''incercarea moarte n-are''.Pui lubrifiant/crema si totul merge ca uns.Asa incet fara graba.

Răspuns utilizator avertizat