| KamaSutra a întrebat:

Hei, am o mare problema sau...ma rog.
Totul incepe cu un baiat cu care(scuzati cacofonia) ma inteleg foarte bine, ne cunoastem de 2 ani si avem multe in comun.
De curand am mai vorbit si mi-a spus multe lucruri, gen esti foarte draguta, mi-ai fost simpatica de cand te-am cunoscut si d-astea. Apoi am hotarat sa-i spun ca il plac si si-a dat seama ca asta vreau sa-i spun pentru ca m-a intrebat daca il plac si eu i-am raspuns afirmativ. Apoi el mi-a spus ca nu stie ce sa spuna. Apoi dupa cateva zile mi-a spus ca nu simte acelasi lucru, ca ma place dar nu in sensul ala...Si va dati seama ca am fost distrusa pentru ca eram sigura ca ma place(a dat toate semnele si mi-a facut complimente etc)
Ok acum o saptamana am inceput sa vb din nou si i-am spus ca am ceva sa-i dau si nu am vrut sa-i spun ce e(dupa ce m-a implorat aproape o ora) si m-a intrebat apoi daca ii dau un pupic(pe langa ce aveam sa-i dau) si i-am spus ca poate. Apoi el a inceput ca vrea foarte mult un pupic de la mine si ca si el vrea sa-mi dea unul si m-a intrebat unde il vreau si i-am spus ca oriunde.El atunci mi-a propus sa transformam pupicul in sarut(daca vreau) si i-am spus ca nu prea stiu si el atunci a zis ca mai vedem noi.
Bun, si ieri m-a intrebat daca pupicul mai e valabil.Eu i-am spus ca poate ca da poate ca nu, si nu prea a fost multumit e raspuns. Apoi i-am spus ca inclin mai, mult spre da si el a zis ca si el chiar foarte mult.
Dupa mi-a spus ca nu mai are rabdare si ca vrea sa-i spun unde vreau sa ma pupe.Eu l-am intrebat dc nu mai are rabdare si el "Pai o sa te pup si de-aia". Apoi l-am intrebat unde si el ca eu sa-i spun unde dar eu l-am intrebat unde vrea el si el a zis ca stii unde vreau(adica pe buze).
Apoi l-am intrebat dc vrea asta si el :VREAU ASTA CA SA VAD DACA NOI AM PUTEA FI STII TU...
Deci cam ce ar trebui sa inteleg din asta? Mi-am intrebat si prietenele si ele sunt sigure ca ma place si mai ales ca e disperat sa ma sarute...Ok bine dar nu inteleg m-a respins si acum vrea sa ne sarutam?! Nu ca nu as vrea dar.confused
Nu voi intelege never baietii!
Un sfat? puppy dog eyes
P.S. Apreciez ca ati avut rabdare sa cititi tot:*
AAAA si inca ceva el era la aceeasi scoala cu mine dar nu a luat la examne si in fine...dar a spus ca se va intoarce inapoi pentru mine

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Eu consider ca e un baiat imatur care vrea doar sa se distreze in timpul liber.Cat despre scoala multi zic fac aia pentru tine fac cealalta si raman doar vorbe.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baiatul asta se joaca cam mult,e genul de "Lasa-ma si nu-mi da pace/Fugi de-aici si vino-ncoace",nu stie nici el ce vrea.
In afara de sarut.
Si,ti-as propune sa te joci si tu,sa te "razgandesti" si sa nu-l lasi deloc sa te sarute,ii poti replica "timpul a expirat" si gata.
Si,in loc sa te framanti tu,se va framanta el,prea multa vorba in jurul unui biet sarut,el se cere dat sau primit fara calcule,discutii sau pozitii,vine din suflet!
Pentru el sa te sarute va fi o victorie personala,fara sa-ti fi promis nimic,fara sa se angajeze in vreo relatie sau ceva si poti avea nesansa in cateva saptamani sa te trezesti cu alti doritori,care fara sa se angajeze in nimic,vor astepta sa accepti sa te sarute si ei.
Spune-i ca te-ai razgandit si, pe urma, urmareste atent ce va face.
Daca e interesat de persoana ta, va face totul sa castige iar locul pierdut.
Daca nu, n-ai pierdut nimic.

| Mussette a răspuns:

Cati ani aveti? Ca pare cam joaca totul. El vrea ceva, dar fara sa fie ceva bine stabil. Gen "daca o fi bine, daca nu, asta e". Mergi mai departe daca te incumeti, dar fara atatea presiuni "sa fim prieteni", "tu ma placi"...acum depinde si de varsta fiecaruia.

| KamaSutra explică (pentru Mussette):

Aproape 15

| Mussette a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu prea stie ce sa faca, de aceea e asa schimbator. Cred ca te place din ce am citit. happy

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Din cate am citit happy tu esti mereu "fata disponibila" Incearca sa il "pui putin pe jar" sa vezi daca chiar vrea o relatie cu tine!

Fi indiferent cu el cateva zile sa vezi cum reactioneaza!

Bafta kiss

| Hasz a răspuns:

Fara suparare, dar mi-am pierdut 3 min din viata mea sa citesc daca-l pupi sau nu.Banuiesc ca nu treci de varsta 14, maxim 15 cu indulgenta.Cea ce ai povestit tu acolo este ceva de genul "Imi dai miere?" "Ce miere ai" "cand imi dai, fac orice" sa continui N exemple.Infine, deci, faci ce vrei laughing.

| LorenaTo a răspuns:

Jocurile copilariei. Parerea mea e sa il tratezi cu indiferenta, sa nu mai pari mereu disponibila. Vei vedea ca il vei atrage mai mult, stii cum se spune, indiferenta atrage.