| Nuamnumesrry a întrebat:

Hei.
Am o problema.
Eu si iubita avem amandoi 15 ani si avem o relatie de 8 luni.
Zilele trecute m-am intanit cu ea si in timp ce ne sarutam ea mi-a luat mana si mi-a pus-o pe fundul ei (are un corp frumos) pot sa zic ca mi-a placut si dupa aceea i-am mai pus de cateva ori mana(mi-a zis ca vrea). Mai incolo am mers la ea acasa sa mancam ceva si in timp ce stateam pe canapea si-a dat tricoul jos si a ramas in bustiera.
Dupa aceea mi-a zis ca daca vreau ei i-ar placea sa ii pun mana pe sani si odata mi-a luat mana si mi-a pus-o intre picioarele ei (pe *****) si mi-a pus dintr-odata mana pe **
I-am zis sa termine iar ea mi-a spus ca pot sa o ating oricand.
Zilele urmatoare i-am mai dat palme usor la fund dar nu pe sani si nici ea nu mi-a mai pus mana pe **.
Intr-o zi ea mi-a trimis o poza cu ea in lenjerie intima si m-a intrebat daca imi place ce vad (imi placea).
Noi avem 15 ani.
Credeti ca merge prea departe?
Oare ar fi ok sa facem sex? Mentionez ca eu sunt mai timid de obicei si nu dau palme la fund fetelor.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| zimbabue a răspuns:

Din ce am citit, nu cred ca sunteți pregătiți sa o faceti. Ar trebui sa mai așteptați, sa va simțiți comozi unul in prezenta celulilalt chiar și fără haine, să vă informați. Trebuie sa discutați deschis despre orice. Lasă timpul sa treacă și se va ajunge ușor și la acel pas. Trebuie sa fie ceva natural. Aveți grija de voi.❤️

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele incep de la 12, dupa regula legala nu e indicat asa devreme dar e posibil sa se duca la altul daca nu-i oferi ce vrea sau o poti face cu prezervativ. Intreab-o daca ii arde instalatia sanguina in organism poate nu mai are stare

| ania a răspuns:

Da, cred că mergeți prea departe.Ați fi mai fericiți să faceți sex numai după căsătorie. Păcatul curviei nu aduce fericire înviața nimănui.

| epurasu a răspuns:

Da si tu altceva nu palme! da camdeodata sunteti minori merge si cate-o palmuta happy si colo dupa 18 ani ii poti da si cate-o p.a! happy

| Sofer a răspuns:

Iubita ta e perversa. Profita de ce îți ofera, nu zic sa faceți sex dar puteți face petting sa o simți cât de fierbinte e. Și dacă vreți sa faceți sex, sa folosiți mereu prezervativul.

| alexalx1234 a răspuns:

Doamne fereste. De la varste asa fragede deja va ganditi la sex... Mai asteptati macar pana la 18 ani. E pentru binele vostru

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

rolling on the floor Unde ai vazt u fata virgina la 18 ani? Trebuie sa fie urata satului. Nici asa happy.
La 15 ani sunt si in varsta legala(minima).
Din ce am vazt cam in clasa 9-a (asta ar veni 15-16 ani) Mimim 50% din fete isi incep viata sexuala. Iar ca in a 12-a adica 18-19 ani ca una sa fie virgina asta e o indicatie ca fata are anumite probleme : Depresiva, Anxietate., Traume, familie religioasa/ultra stricta, Tocilara., sau probleme fizice.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ce te bazezi? Ai făcut sondaje, sau pe fantasmele tale?

| SoareDaniel a răspuns:

Ba fratilor cand citesc asemenea intrebari stiindu-mi frustrarea mea legata de abstinenta sexuala va jur cu mana pe inima ca imi vine sa ma cimentez dreacului odata

| mgtow a răspuns (pentru SoareDaniel):

Cred ca te stiu din Youtube cel cu cercul de linii verzi nu?