| ione1911 a întrebat:

Hei.Am si eu o curiozitate, nu ma judecati sunt o fire curioasa.Am 14 ani si prietenul meu are 22, pare mare diferenta de varsta, dar in real eu par de 16 el de 17 rolling on the floor Ma iubeste enorm, l-am si testat. Odata mi-a povestit o fantezie de a lui, facandu-mi sex oral. Vreau doar sa stiu ar fi normal pentru aceasta varsta sexul oral? Sau daca nu la ce varsta este recomandat. Baiatul ma asteapta.

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Zoeyyy ti-a raspuns in mare si a facut-o bine. Dar... atentie, el este pasibil de inchisoare, daca se afla, pentru corupere de minori. Si sexul oral face parte din arsenalul sexual. Uite ce scrie Codul penal: Art. 220
Actul sexual cu un minor
(1) Raportul sexual, actul sexual oral sau anal, precum şi orice alte acte de penetrare vaginală sau anală comise cu un minor cu vârsta între 13 şi 15 ani se pedepsesc cu închisoarea de la unu la 5 ani.

| ione1911 explică (pentru CodrutElian1990):

Stiam,dar nu s-a atins de mine. Sper ca are voie sa ma sarute pe frunte nu rolling on the floor? Glumesc, chiar daca e diferenta de ani, nu ne prea pasa, eu sunt mai matura.el...e el.rolling on the floor Si mersi de informatiile bonus happy

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru ione1911):

Sa stii ca judecatorul nu tine cont ca tu... esti mai matura decat el. El se uita la ce scrie legea.

23 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Si el e atat de prost sa se incurce cu o copila care traieste in lumea fanteziei https://www.youtube.com/watch?v=Lm_GPkOfVKI

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pe Odno pare ca "nu te spovedesti" ca aici. laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înțeleg că vrei să faci sex,că ești curioasă, că te atrag tipii mai mari ca tine și sunt de acord, până la un anumit punct(ești totuși prea mică, nu pentru sex în general, ci pentru sex cu unul de 22 de ani).
Dar să spui că te iubește enorm...asta deja e prostie, naivitate, cum vrei să-i spui.
Era mai simplu și mai matur să spui direct că vrei sex. Dacă o începi cu iubirea clar nu ești pregătită pentru nimic.

| ione1911 explică (pentru anonim_4396):

Nu am spus ca vreau s*x, adica baiatul e la 2000 km departare.=( El e inca virgin, si mi-a promis ca pana ce nu trec pe numele lui aceeasi fata raman.Intrebarea era doar o curiozitate.happy

| ione1911 explică (pentru anonim_4396):

Si faza cu „ma iubeste enorm".A fost amenintat de 2 ori cu inchisoarea daca mai vorbeste cu mine si nu a plecat. E un baiat foarte timid, l-am ajutat sa scape de depresia lui de 6 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ione1911):

Te gândești dacă ești suficient de mare pentru sex oral, dar îmi scrii "s*x" rolling on the floor
Ar trebui să-ți dea de gândit.
Ți-aș zice mai multe despre "iubirea" asta, dar meh, zici că ăla abia a ieșit din depresie, nu e cazul să te bag pe tine acum în depresie.

| Pool77 a răspuns (pentru ione1911):

rolling on the floor

Inca mai exista mucoase care cred ca prietenii lor de 22 ani le asteapta si le iubesc? laughing

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Las-o asa, are 14 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pool77):

sad
Tocmai.Ar trebui să nu fie atât de naivă.

| Xelon a răspuns:

Hai sa iti spun eu cum sta treaba.
Ala ii un .....virgin la 22 de ani care cauta sa se desvirgineze...
Acum inchipuieti urmatorul scenariu...
Daca dintr-o minune si-ar gasi una mai apropiata de varsta lui si ar afla ca este virgin la 22 de ani si-ar pune niste intrebari, nu?
Ceea mai buna varianta pentru el acum este sa te astepte pe tine care esti indragostita de el si din partea careia este absolut sigur ca nu va primi critici, pana sa implinesti 15 ani sa ti-o traga pana se invata si castiga putina incredere in el, sa te lase si sa isi caute altele.
E posibil, nu?

| ione1911 explică (pentru Xelon):

E posibil, ai dreptate, dar daca ti-as zice ca si el e indragostit de mine.Cine dracu ar cheltui pe tine 1000 euro, doar ca sa iti cumpere ce vrea inima? Nu vreau sa ma crezi materialista, dar el m-a obligat sa imi iau ce vreau (locuiesc la tara), stie cum stau financiar. Serios...200 euro da doar pe bilet de avion, inca 50 euro benzina, 70 euro inelul pe care mi l-a luat ca sa stie ca sunt a lui, mi-a dat lantisorul lui, cum ii spune el „norocul lui", il are de mai bine de 2 ani.O zi nu a stat fara el =).Nu vreau sa intelegi, dar serios. daca ar cauta doar sex, ar merge la curve.ii 50 de euro una.Cel putin la mine sunt unele ce se vand si pentru 100 dar asta ramane intre noi

| Pool77 a răspuns (pentru ione1911):

Papusa, mai ai cativa ani si o sa-ti dai seama cum sta treaba in realitate.

Fa ss la raspunsurile astea si salveaza-le bine, ca mai apoi la 18 ani sa le recitesti.
Sta in strainatate, crezi pentru el ii mult 1.000 euro? laughing)
200+50+70+ da doar 320, care o mie?

Btw, nu oircare virgin ale atata sange in bota sa mearga prima oara la curve.
Doar aia penali stau dupa fetele mai mici, ca stiu ca nu au ce critica sa primeasca.

| sofisis a răspuns (pentru Pool77):

Eu sincer nu cred ca el e virgin...

| ione1911 explică (pentru sofisis):

Serios, doar m-a sarutat si i s-a ridicat `steguletu`Se vedea prin pantaloni dar meh...credeti ce vreti ..Eu doar am cerut parerea. Faza ce ma amuza este ca unii nu isi dau seama ca doar le cer parerea nu ca si ca le voi baga in seama =)

| sofisis a răspuns (pentru ione1911):

Ce treaba are una cu alta? Unui virgin i se ridica la fel ca unui om cu experienta atunci cand e atras de o fata. Chiar nu are nici o relevanta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ione1911):

Deci ceri păreri,dar n-ai de gând să le bagi în seamă.
Știi, până acum eram și eu convinsă, ca restul de pe aici, că vrea doar sex.Dar acum clar nu ăsta e motivul.S-a îndrăgostit de tine pentru că a văzut cât ești de inteligentă, evident!

| Pool77 a răspuns (pentru sofisis):

Las-o,are 14 ani.

La ce ne asteptam de la o mucoasa?

| Pool77 a răspuns (pentru sofisis):

Pun pariu ca dupa varsta de 18 ani o sa fie bagata la treaba, daca ma intelegi laughing

| sofisis a răspuns (pentru Pool77):

Mai nah, ce sa zic, la 14 ani chiar nu prea are habar de cat de perversi si falsi pot fi oamenii. Sper sa nu apuce sa afle pe propria piele.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Pai in locul tau as mai astepta un pic... daca chiar te iubeste o sa astepte pana vei fi tu pregatita(in cazul in care nu esti)

Răspuns utilizator avertizat