| Alinaalialina a întrebat:

Hei am si eu o dilema.
Nu stiu cum sa incep. acum 2 zile mi-a scris un baiat de la mine din sat pe care il cunosc demult si el ma cunoaste pe mine demult am fost in aceias scoala dar in clase diferite ca el e mai mare are 17 ani si eu 14. faza ciudata e ca ne cunoastem demult. iar el a zis ca ma place. si vrea sa ne vedem eu am acceptat baiatul e simpatic il simpatizez si el a zis ca ma iubeste dar totusi ne cunoastem de atata timp si abia acum mi-a scris

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai bine mai tarziu decat niciodata. Sa-ti fie cu noroc prima ta intalnire adevarata. Succes. Bafta! big grin

| Alinaalialina explică (pentru corbulalbrosu):

Ce vrei sa zici prin,, prima intalnire adevarata"?

1 răspuns: