| Anna1994 a întrebat:

Hei!hee hee
Am si eu o int,., Cum as putea impresiona un >baiat?:

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Nu stiu dar toate puneti aceasta intrebare si raspunsul este ca un baiat sa fie impresionat de tine trebuie sa fi tu insati pentru ca prin calitatile si frumusetea ta impresionezi un baiat nu prin lucruri copiate de la altele fi tu insasti si daca te place o sa te remarce fi cat mai naturala:X baftawinking

3 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Fi tu!

| dOody a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii tu insati. Daca vei face orice ca sa pari altfel decat esti tu in realitate, asta se va vedea pe parcurs, pentru ca nu te poti ascunde in permanenta:* Eu zic sa fii naturala si sigur il vei impresiona.Bafta:*

| Gabriel1 a răspuns:

Ii bagi degetele-n ochi.