| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy am si eu o intrebare, am facut sex neprotejat cu prietenul in a 4-a zii a menstruatiei si nu este prima oara, s-a mai intamplat odata in aceiasi perioada si nu am ramas insarcinata, este posibil sa nu raman nici acum? Sau ulciorul nu merge de multe ori la apa? Am nevoie de un raspuns urgent, deoarece maine as dori sa iau pilula de a 2-a zii, dar stiu ca are si efecte neplacute.si nu prea stiu ce sa fac daca ma puteti ajuta cu un sfat.

Răspuns Câştigător
| unnamedXXL a răspuns:

Eu zic k daca esti in a 4-a zi de cand esti pe stop, nu vei ramane gravida. daca esti in a 4-a zi de cand s-a oprit, e riscul destul de mare, depinde de organism, cunosc caz in care nu ramanea in a 8-a zi de cand se oprea, in schimb eu dupa a 3-a zi de cand se oprea nu imi mai incercam norocul.

7 răspunsuri:
| unnamedXXL a răspuns:

Pai...e a 4-a zi de cand s-a sfarsit? sau e a 4-a zi de cand esti pe stop?

| UnCalatorPrinViata a răspuns (pentru unnamedXXL):

In a 4-a zi de cand sunt pe stop si ma tine cam 6-7 zile

| unnamedXXL a răspuns:

Am scris dar nu stiu daca s-a publicat.stai linistita k nu ramai nici 2-3 zile dupa ce se termina daca faci... garantat 2 zile dupa

| Lascu_Ciprian_1977 a răspuns:

Ar trebui sa-ti faci griji primele 10 zile si urmatorele 10 zile dupa perioada de menstruatie asta fiind cea mai perioada a luni din cate stiu eu, ca sa fii sigura intreaba si un specialist

| JustFloryn a răspuns:

Fa u esti proasta cum draq sa te **** in timpu' menstruatiei in **** mea cate boli nu aty puea lua mai ales ca aty facut neprotejat. Sfatu meu e sa nu mai fii asa de proasta sa te **** cand esti la ciclu si mai ales sa iei si pastilele fiindca probabil nujty daca el si'a dat drumu in tine ai putea scapa mai usor dupa ce ai face un control la ginecolog... mult succes nu te mai **** la ciclu! lol mi s-a facut si scarba...:-&

| Loxylox a răspuns:

JustFloryn fiecare face ce vrea cu viata lui. Daca ei au fost de acord sa o faca atunci, atunci au facut-o.Nu ai dreptul sa judeci persoanele fara sa le cunosti.Tu iti faci treaba intr-un fel ei in altul.;).Iar in privinta sarcinii se zice ca nu poti ramane insarcinata cand ai menstruatie.(dar nu stiu cat este de adevarat).

http://depici.ro/......struatiei/
Citeste asta si afla daca ti-a fost de folos:)

| jedymaster21 a răspuns:

Este posibil sa ramai gravida oricand