| Vlad162 a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare,o pun direct si nu intru in detalii.
Probabil ca ati mai auzit-o pe TPU,dar e ok.
Vreau sa cuceresc o fata.Una destul de greu-abordabila dar foarte interesanta si deosebita.
Am iesit doar o data pana acum, la o piesa de teatru si ne-am simtit foarte bine.
Dar eu vreau mai mult.o sa iesim cred peste 2 zile doar noi doi la o cafenea sau un restaurant,ceva de genul.
Cum sa procedez,cum sa vorbesc,ce psihologie sa abordez ca sa-i dau de inteles ca o plac si vreau o relatie cu ea? Ce subiecte sa abordez si cum s-o seduc?
Vreau raspunsuri mai ample si diferite de cele obisnuite de genul "fii tu insuti", ca asta stiu si eu, doar nu o sa fiu altcineva.
Apreciez orice raspuns.

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si un tigru se poate face animal de companie, daca stii cum sa-l iei. oricine are suflet, oricine are sentimente. trebuie sa ajungi intai sa o cunosti sa vezi ce anume-i place si te-ai scos. e fata, ca toate fetele vrea intelegere, sa nu o judeci, mereu sa fie intrebata ce are, de ce are, mereu atentie, intereseaza-te de ea. bafta mare

| Azµre a răspuns:

Cred că ai mai pus odată această întrebare

| buburuza2007 a răspuns:

Nu trebuie nicio psihologie,vorbiti lucruri simple,bucurat-va ca sunteti impreuna,si spune-i sincer ce simti,nu inteleg de ce va este atat de greu sa va exprimati,fii sincer cu ea,si lasa totul sa vina de la sine, pentru ca daca te strofoci prea mult s-ar putea sa strici tot, decizia iti apartine oricum, dar eu asa zic, succes cu fata ta