| SufletFrumos a întrebat:

Hei.Am si eu o problemna mai delicata. Acum 3 luni m-am despartit de fostul meu prieten. Nu am mai putut fi cu nimeni de atunci deoarece am avut o depresie, iar acum 2 saptamani am cunoscut un baiat care s-a despartit recent de prietena lui cu care a stat 1 an.La inceput am vorbit doar ca prieteni, apoi mi-a zis ca ma place.Ma inteleg foarte bine cu el si chiar vreau sa fim impreuna doar ca eu am 17 ani, iar el 15.Credeti ca ar trebui sa incerc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ex am avut o relatie de 3 ani si ceva, aveam aceeasi varsta ca voi, ea fiind mai mare. daca e destul de matur, dai o sansa, daca are minte de copil, cauta altul.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca nu sti ce va asteapta in viitor santeti mici

| neutrino a răspuns:

Vrei sa-l cresti?

| BOGOIFLORY a răspuns:

Dragostea nu tine cont de varsta, tu crezi ca este baiatul potrivit pentru tine?

| grechita a răspuns:

Ar trebui sa incerci, diferenta dintre ani e mica, adica doar 2 ani.Deci.......nu inteleg de ce nu, si mie imi place de un baiat cu trei ani mai mare, iti zic eu la mine e mult mai complicat.Intre voi doi sigur va fi parfum.

| SufletFrumos explică:

Multumesc frumos pentru sfaturi.deja sunt impreuna cu el si ne intelegem foarte bine