| anonim2725 a întrebat:

Hei. As vrea si eu un sfat ceva penteu ca n am cu cine sa discut lucrurile astea, prieteni n am.
Deci, eu am o relatie serioasa de 5 luni si parintii lui ma cunosc, am primit si invitatie de pasti la ei
El a fost pe la mine de craciun.
Eu am 15 ani iar el 16, suntem la acelasi liceu, el a 10a eu a 9a
In fiecare saptamana mi-a luat ciocolata, am primit tot feluri de cadouri(si eu ii dau lui) si nu se rezuma la ceva simplu...imi ia bratari, lanturi de argint(pentru ca eu port doar argint) de valentines day mi-a luat un trandafir criogenat.
Mereu imi spune ca ma iubeste si ca vrea sa fiu sotia lui. Sa ne mutam peste 4-5 ani impreuna.
El n a indraznit nici macar odata sa ma atinga pe fund sau pe sani, dar azi nu stiu ce fu cu el. Mai ramaseram la mine in clasa sa mai vorbim si el vru sama sarute. El nu obisnuieste sa ma sarute cu limba dar in timpul asta numai cu limba ma saruta. Si incepu sa ma atinga pe zona mea intima de jos, pe p***a, scuza ti limbajul. Nu baga mana in pantaloni, ma mangaia asa. Dupa pe sani. Vru sa bage mana pe sub tricou dar dupa ce l opri de vreo 3-4 ori n o mai facu. Si ma tot pipaia si eu ii mai luam mana dar el o punea la loc. Si la un moment dat ma panicai si tremuram toata si zisa sa stau calma ca doar nu vrea sa o facem sau ceva. Si el tot ma pipaia. Tremuram toata, sunt virgina. El a spus ca ma va astepta, el stie ca nu vreau sa fac nimic acum. Nu stiu ce sa fac, voi ce intentii credeti ca are? Ce vrea sa faca din punctul vostru de vedere? Am mare nevoie de ajutor va rog nu stiu ce sa fac, toata ziua ma gandi la asta. Dau funda si ce vreti voi

Răspuns Câştigător
| Chetys a răspuns:

Nu-i un lucru gresit ce a facut, cam acelasi lucru s-a întâmplat si la noi dupa 5 luni, dar mrg eu eram majora însă eram virgina si mi se păreau lucruri aiurea si-l refuzam sa mă atinga însă cu timpul nu m-a mai deranjat si relatia a mers mai departe pentru ca-l iubeam si-l iubesc tot mai mult si îl inteleg mai ales ca-i băiat si relatia este de 2 ani acum si mi-a spus ca ma astepata cat vreau eu si asa a fost.o sa te obisnuiesti cu atingerile mai ales daca ti la el si nu-i neaparat nevoie sa te culci cu el, dar asa te pregatesti de viitor când o sa-ti doresti si tu contacul sexual cu el..asa e relatia pe nivele...cu timpul indraznim tot mai mult

| anonim2725 explică (pentru Chetys):

Am auzit ca daca incepe cu pipaieli de genul il va intarata si daca nu i dau ce vrea ma va lasa...

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iubitul tau a uitat de promisiuni si a ajuns cam la capatul rabdarilor laughing Este mai mult decat evidenta intentia manfestata si oarecum transmisa. big grin

| anonim2725 explică (pentru corbulalbrosu):

Hai ca m-am cam panicat rolling on the floor

| mentholinks a răspuns:

Iti vrea fofoloanca.

| AliTheo18 a răspuns:

In primul rand, esti horror la povesti, timpurile alea...

| Randomuser2000 a răspuns (pentru AliTheo18):

De ce esti asa rea cu saraca fata? nu vezi ca are o problema, mentala

| AliTheo18 a răspuns (pentru Randomuser2000):

Tu te-ai uitat la raspunsurile tale? Raut esti tu

| Randomuser2000 a răspuns (pentru AliTheo18):

Cine zice ala este

| AliTheo18 a răspuns (pentru Randomuser2000):

Mai, mai, mai

| BlondinaBlonda a răspuns:

Trebuie să îl înțelegi și pe el este băiat și dacă el și-a început deja viața sexuală și te-a așteptat atât, nu mai are răbdare și dacă te-a sărutat cu limba adică ți-a luat limba in gură cum se spune acela este un sărut și e normal să te mângâie să te pipăie din punct de vedere că sunteți iubiți și aveți gânduri mari

| JonBovi a răspuns:

Vrea sexs