| Mazarro a întrebat:

Hei!
Aseara m-am vazut cu o fata pe care o simpatizez. M-au dus cu un trandafir.a ramas uimita si surprinsa, iar pe parcursul intalnirii totul a fost ok.In drum spre casa am luat-o de mana si ea a acceptat chestia asta. Insa, dupa 2 ore dupa ce ne vazusem mi-a zis ca nu e pregatita pentru o relatie. Inseamna ca nu mai am nicio sansa la ea? sad

Răspuns Câştigător
| inesa_4773 a răspuns:

Inseamna ca nu e pregatita pentru o relatie serioasa, insa te-ai putea imprieteni cu ea si pe parcurs vei vedea ce se va intimpla, uneori prietenia duce la o relatie ...Multa bafta!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inseamna ca nu e pregatita... Ia-o mai usor, incearca sa fiti prieteni, si ai sa-ti dai seama daca te vrea sau nu.

| Seepty a răspuns:

Nu este pregatitam mai las-o ceva timp sa se gandeasca poate se razgandeste si veti putea incepe o relatie.

| stark47 a răspuns:

Nu cred ca inseamna canu mai ai nici o sansa la ea.in momentu asta eu cred ca sunt 3 variante cele mai plauzibile. 1chiar nu e pregatita pentru o relatie si a considerat ca r fi corect sa iti spuna din moment ce tu ai fost asa de dulce cu ea.2sa intalnit cu tine pentru ca se plictisea si, nah, tu te-ai oferit sa ii umpli programul insa cand a vazut la ce anume te refereai tu prin intalnire s-a cam panicat si ti-a aruncat direct cliseul "nu sunt pregatita" 3 poate doar te tachineaza putin.acum alegi u ce crezi ca e cel mai corect, tu o cunosti pe fata aia asa ca ai putea sa o raportezi la una din acele solutii.insa nu cred ca ar trebui sa dispari cu totul de pe radarul ei, stai pe faza

| baTTLe4uTr a răspuns:

Nu i-ai luat trandafirul inapoi?
Vezi, daca luai o cola ramaneai si tu cu ceva in afara de ochii-n soare.

| Monster10 a răspuns:

Pentru a dori o relatie, trebuie sa-i cistigi increderea inainte de toate.Luati-o mai incet,du-o in parcuri,la filme,la restaurante,cunoasteti-va prietenii,deveniti prieteni din ce in ce mai buni, fara ca ea sa observe ca te dai la ea, apoi puteti reveni, dupa un timp, cind socoti tu ca ea te simpatizeaza la o relatie.Luati-o incet, nu grabiti lucrurile, chiar daca ar fi de asteptat si un an.hee hee Am avut si eu un caz asemanator.
Bafta! happy