| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Aș dori foarte mult să găsesc o melodie în română despre un băiat care a fost refuzat de o fată.
Există așa ceva? Am tot găsit melodii despre relații fericite și despărțiri, dar nu rezonează cu mine. M-aș bucura dacă ar exista o astfel de muzică, pur și simplu despre cum este să fii refuzat în dragoste.

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Habar nu am, mai bine îți faci tu una

| cristimihailov a răspuns:

Boss,

Decat sa iti pierzi timpul muscandu-ti pumnii si iritand-o pe fata aceea careia vrei sa ii trimiti linkurile, daca as fi fost eu, nici macar nu le-as deschide, mai bine folosesti timpul pentru a gasi pe una mai buna.

Ti-a zis nu, ok. Accepta ca sunt si struguri acri in viata, si mergi mai departe. Nu o sa stai la ciorchine pana se coace. Poate si copt, va fi acru.

Lasa filmele americane, si fa-ti un bine. Mergi mai departe.

| anonim_4396 explică (pentru cristimihailov):

Nu vreau să i-o trimit ei. Lol, nu sunt așa penibil! Doar pentru mine, că m-am săturat să tot aud melodii despre relații.

| cristimihailov a răspuns (pentru anonim_4396):

Treci pe pian...

| Mopmop a răspuns:

Iti recomand Carla's dream. Vezi tu pe la el melodii.

| luffypk a răspuns:

Chriss justus - ca sa uit de noi --> e destul de veche si nu se incadreaza strict in ceea ce ai zis tu, dar eu zic ca e buna. Personal, nu prea mai ascult muzica de genul in romana, daca doreai o recomandare a unui artist din state, ti l-as fi recomandat cu mare drag pe lil peep, in primul rand, plus multi altii. Totusi, daca vrei sa arunci o privire peste niste melodii de la acesta, iti recomand pentru inceput: lil peep - beat it, nu stiu daca se incadreaza neaparat in ceea ce doresti tu, dar cu aproximatie se aproprie. toate melodiile lui sunt triste, asa ca ai de unde alege, iar cea mai mare majoritate dintre ele sunt despre relatii, iubire neimplinita, tristete, depresie etc.

| Szekszinator a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
e de la Antonia si e despre cum a sfrant inima unui baiat. cred ca s-ar potrivi