| JustStitch a întrebat:

Hei! Ati mai vazut baieti la salonul de epilare? mi-a crescut par pubian in ambele parti si nu reusesc sa ma fac singur? ceva sfaturi?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-am vazut dar probabil sa fie, du-te, de ce nu.

| Drimmero a răspuns:

Ai 3 alternative : masina de tuns, o sterilizezi bine de tot cu spirt cu o fasa, ori cu bic-ul ( nu prea recomand ca irita urat de tot si te poti taia daca nu stii sa-l folosesti), iar a 3-a este crema depilatoare care indeparteaza bine parul, mai dai eventual apoi cu masina sau bic-ul sa indepartezi parul care mai ramane.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Like,nu stiam de crema depilatoare care indeparteaza bine parul, recomand si eu daca nu e vorba de chimicale

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Poti direct cu masina de tuns, daca vrei ceva natural 100%

| Andreeush a răspuns:

Dacă vrei neapărat la salon poți să mergi.

| HadesSs a răspuns:

Gasesti in supermarketuri crema de epilat pentru barbati, se lasa 10 minute si indepartezi parul cu un burete sub duș.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Te faci cu bicul foarte usor. Nici macar n-ai nevoie de unul de calitate. Doar un bic si spuma de ras iti trebuie, sau chiar si spuma de la genul de dus e buna atat timp cat zona e imbibata in apa pentru ca astfel n-o sa simti nimic. Cel mai bine il dai jos cand faci dus.

| Rhea44 a răspuns:

W.t.f? Nu nu am mai vazut