| Andreea1778 a întrebat:

Hei! Azi am avut o cearta cu iubitul meu și e supărat pe mine.Ne-am luat asa din nimic la cearta și eu i-am zis o vorba care a zis el ca l-am făcut sa se îndepărteze de mine și după a zis ca să fac ce vreau ca nu îl mai interesează. Deci era vorba ca eu i-am zis ceva de genul "poate sunt enervanta dacă asta crezi tu dar cine ma place mă place asa cum sunt cine nu bine" și el a înțeles ca de fapt eu nu vreau sa mai fiu cu el, dar eu nu m-am referit la asta, dar el asa a zis ca a înțeles și ca îl mai iau la mișto și alte chestii. Acum vad ca e seara și nu a dat niciun mesaj, oare ii va trece supărarea? Sa aștept sa ma caute el sau sa îl caut eu?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei ceva, uită-te pe net să vezi cum se bat și cum miorlăie pisicile când vor amor.
Dacă vrei, caută-l. Dacă nu, urcă-te pe acoperiș și miaună. Așa fac pisicile primăvara.

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca s-a plictisit de tine si caut motive sa il lasi in pace.
Dacă de la asta va luati cred ca va străduit degeaba sa fiti impreuna.Lasal in pace.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Bleah, atitudini de copii de doi bani pe amandoi. Mi se face sila.

| Andreea1778 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu suntem copii, eu am aproape 17 ani și el are 21!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreea1778):

Dar nici matură nu esti la 17 ani, ce stii tu la 17 ani despre viața de cuplu? Nimic. Trebuie sa lucrezi la problemele pe care le ai sa te corectezi sa fi mai blîndă nu asa enervantă cum ti a zis el, stie el ce stie, si cum v ati certat daca tu stai in casă la tine, si el acasa la el, sau nu stai in casă? Sau te ai certat prin telefon?laughing

| Andreea1778 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pe telefon

| Bozgi200 a răspuns:

Daca ai greșit tu, ii dai mesaj, daca e invers aștepți.
Acum 3 ore m-am certat cu a mea iubita... Si astept sa imi dea mesaj. I-am spus, cand se calmează sa imi zica. Daca nu balta mai are pește. poti sa zici tu ca ai prins peștișorul de aur ca nu e așa...

| elaventurero a răspuns:

Bleahhh... ce vremuri, ce jocuri manipulante și sexuri de împăcare copilărești. Axaxaxa

| Mirela123yz a răspuns:

Buna! Eu zic sa ii dai mesaj si sa i spui ca iti pare rau dar erai si tu nervoasa, si nici el nu trebuie sa reactioneze asa. happy