| Heys a întrebat:

Hei azi cand am fost la exame am plecat cu iubita mea cand am intalnito neam pupat am mers frumusel de mana cam 20 m n-am intalnit cu alti colegi ( nu neam mai tinut atunci) si dupa aia nu prea am mai vorbit.Am intrat la ex am facu ce-am facut pe acolo si dupa aia pe drum spre casa n-am mai tinut-o de mana earm cam streat si nici n-am mai pupat-o de plecare(nici ea na zis nimic cateodata mai lua si ea initiativa) credeti ca s-a suparat sau mi se pare mie?

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Fugi si pup-o, ca altfel o patesti.

| Keepitpink a răspuns:

Ti se pare tie nu are de ce sa se supere pe tine sincer ca doar nu ai facut nimica...intelege-o e stresata din cauza examenelorwinking

| w0rkSpace a răspuns:

Iai dat sa copie la examen laughing da e posibil daca v-ati intalnit cu niste colegi si ea nu tea mai tinut de mana din monentul acela inseamna ca ii este rusine cu tine ceva de genu, vorbeste cu ea si intreab-o direct "iti este rusine cu mine?" si ii zici sa iti zica drept si daca zice ca nu ii zici ok atat restul dte descurci tu... Sper ca te-am ajutat happy

| w0rkSpace a răspuns:

Iai dat sa copie la examen laughing da e posibil daca v-ati intalnit cu niste colegi si ea nu tea mai tinut de mana din monentul acela inseamna ca ii este rusine cu tine ceva de genu, vorbeste cu ea si intreab-o direct "iti este rusine cu mine?" si ii zici sa iti zica drept si daca zice ca nu ii zici ok atat restul te descurci tu... Sper ca te-am ajutat happy

| Catherine a răspuns:

Cred ca ti s-a parut tie ...si oricum era dupa examen cred ca era putin stresata si nu cred ca si-a dat seama ca te.a facut pe tine sa te ingrijorezi tonguechiar o poti intreba pe ea. daca e suparatahappy...si Succes la examen sa ne auzim cu 10 :X

| Brigi_5231 a răspuns:

Examen.

| madylynatha a răspuns:

Cred ca are p altcineva dintre colegii tai sau scuze ca am spus asta dar sunt fta si inteleg sau poate ca are nevoie de o pauza ai sufocato sau eu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că a ajuns un examen pe ziua de azi, ştii sunt nişte emoţii cu testările astea, cred că era decât foarte stresată...o să îi treacă ai să vezi...