| Thesimplecat a întrebat:

Hei baieti! Daca vi s-ar parea ca o fata este cumva "varianta voastra femimina" sau daca ati vedea ca o fata gandeste si sr poarta ca voi ce ati prefera: sa fiti prieteni sau cuplu? Sau sa incepeti cu prietenia si sa ajungeti sa aveti o relatie? Ofer funda multumesc!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fim prieteni doar atat

| danutzu96 a răspuns:

Cuplu mecanic laughing

| Thesimplecat explică (pentru danutzu96):

Relatie mecanica? Ce vrei sa spui prin asta?

| danutzu96 a răspuns (pentru Thesimplecat):

Cauta pe net "cuplu mecanic" laughing

| Thesimplecat explică (pentru danutzu96):

Lol am cautat nu imi aparea nimic

Răspuns utilizator avertizat
| En3Rgi a răspuns:

Cuplu, chit ca risti prietenia. Asta as prefera eu dar acum depinde de fiecare persoana in parte, altii poate vor sa fie doar prieteni dar m-as mira. daca petreci mult timp cu o persoana ajungi sa te atasezi de ea si sa vrei ceva mai mult, e ceva omenesc.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Intr-o relatie, cei doi trebuie evident sa aiba multe lucruri in comun, e normal sa te atasezi de cineva care simti ca este ca tine, pe care sa o intelegi si asa mai departe. Insa cei doi trebuie sa se si completeze unul pe altul, iar acesta,, completare,, nu ar avea loc daca cei doi sunt exact la fel si...nu ii deosebeste nimic. Dar oricum, e posibila si o relatie, in functie de ce isi doresc cei doi ar putea forma un cuplu chiar dragut happy Bafta!

| Cristian0561 a răspuns:

Cuplu