| Poseidon69 a întrebat:

Hei Baieti/Fete

M-am certat cu cea mai buna prietena a mea si acum nu mai vorbeste cu mine nici nu ma baga in seama cum fac sa o impac? URGENT DAU FUNDITA CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| ℛąin a răspuns:

E un motiv banal de ceartă. Ai puțintică răbdare că o să-i treacă.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci o chinuiai intepand-o si gadiland-o. Tu consideri ca facand asta este ceva normal si sanatos?
Pentru ca, dupa ce chinui un om, este normal sa nu te mai vrea in viata lui.
Nu-i nimic, vei invata din propriile greseli si pe viitor nu-l vei mai repeta, daca vrei ca prietenii sa stea langa tine.
De impacat, nu stiu daca se poate, daca se va intampla totusi, categoric nu va mai fii cea mai buna prietena a ta.

| Nemessys a răspuns:

Motivul?

| Poseidon69 explică (pentru Nemessys):

O intepam cu pixul.

| Poseidon69 explică (pentru Nemessys):

O Intepam cu pixul.

| Poseidon69 explică (pentru Nemessys):

Scuze daca am scris de 3 ori xddd

| Poseidon69 explică:

Motivul : O intepam cu pixul " O gadilam "