| aaa10 a întrebat:

Hei baieti o intrebare amuzanta dar vreau raspuns serios.Ce inseamna sa iti faci o laba?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Baietii isi freaca plua, sau altfel spus isi fac cate o ''laba'' cu scopul de a se autosatisface in cazul in care devin excitati intr-o masura mai mare sau mai mica. Excitatia poate sa apara ca urmare a aparitiei sau a existentei unui factor care poate fi de natura : vizuala, auditiva, imaginativa, etc. big grin

| Alexandrionelu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Băieții își freacă plua. Majoritatea în gura ta, corbulalbrosu

| ViorelLis a răspuns:

Presupun ca ai 10 ani și ești foarte horny (in calduri) sa știi ca ca să îți faci laba trebuie sa iti mângâi penisul în mod repetat