| LookAtMeNow a întrebat:

Hei.Baietilor le plac fetele mai vorbarete (care sa nu taca niciodata laughing sa aiba mereu ceva de spus) sau cele care tac mai mult?

5 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Oamenii sunt diferiti, deci au gusturi diferite.

| Delire a răspuns:

Buna! depinde de orice baiat!

| vOdK a răspuns:

Uneori imi doresc sa nu aud nimic ce zice (iubita)... uneori as da orice sa-mi mai zica ceva( are o voce superba, cum putine fete eu)! asta depinde de starea si varsta care o ai!

| mosu_9772 a răspuns:

Fiecare baiat e diferit si are alte preferinte dar eu as prefera o fata vorbareata nu una tacuta

| mady_2850 a răspuns:

Nu cred ca le plac