| alinathebest a întrebat:

Hei buna! Am si eu o dilema
Un baiat care este in calasa cu mine zicea ca ma place si mie nu imi placea de el si nu vroiam sa il ranesc si de aceea nu prea il ignoram
El are ceva experienta cu fetele si mereu imi spune cuvinte frumoase etc.
Dar de la un timp m-am suparat pe el si nu mai vorbesc cu el chiar daca el nu accepta asta si tot vrea sa ne impacam
Iar colegei mele de banca si aproape cea mai buna prietena ii place de baiatul acela.
Si de cand m-am certat cu el parca toate fetele au iebunit dupa el.Iar el mereu le da atentie si vorbeste cu ele le i-a in brate etc
Adinai (colega mea de banca) ii place f mult de el si al a zis ca si lui ii place de ea putin dar zice ca de mine ii place mai mult
Iar Adina ar vrea sa fie cu el si el cu ea
Eu mereu ii zic Adinai sa il uite ca o sa o faca sa sufere pentru ca el e putin afemeiat dar ea zice ca mine si face ca ea
Si de cand am auzit ca vrea sa fie cu Adina sunt putin geloasa dar nu stiu de ce pentru ca mi-e nu imi place de el
Mereu ma gandescla Andrei(baiatul care ii place de mine) de ce se intampla asta ca eu nu il plac
Iar Adina nu ar trebui sa fie cu el stiind ca lui ii place de mine, nu?
Va rog HELP sunt int-o dilema groaznica

Răspuns Câştigător
| licurici77 a răspuns:

Pai draga in primul rand tu ai mare dreptate cand zici ca i afemeiat si posibil sa itit placa putin de el sau esti geloasa pentru ca el i asa cu toate fetele si le raneste si nu vrei sa fie si colega ta asa.deci nu-l l ua in seama crede-am tipi ca el sunt in intreaga lume si dupa ce te indragostesti si u de ei dupa se lauda peste tot ca pe el il iubesc fetele
deci clarr ca asta e vrejeala ieftina

2 răspunsuri:
| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Kkt..varza

| Dany_Daniel_1998 a răspuns:

Pai de o persoana te indragostesti fara sa il placi daca te gandesti la ea sau daca iti spune cuvinte frumoase etc.pai adina colega ta nu are nici o vina daca ii place de el dar tu nu te-ai gandit ca el sta cuia doar ca sa te faca gloasa eu asta cred. funda plzzz