| AnaMar10 a întrebat:

Hei buna! Ce sa fac dacă sanii mei sunt f mici și nu cresc nici dacă ma ingras? Nu se pot tine în mana

13 răspunsuri:
| EUeStEEu a răspuns:

Depinde,câți ani ai? Daca ai sub 18 încă nu ești dezvoltată complet

| StefanChriss a răspuns:

Buna! Intr-adevar, daca te ingrasi se maresc si sanii, dar asta nu e neparat de bine, daca sunt lasati laughing. Poti merge la sala, lucrand muschii pectorali (care sunt sub sani), vor parea si ei o idee mai mari. In principiu, aceste probleme se rezolva usor cu implant mamar (cand o sa mai cresti). De asemenea, sanii se vor mari si cand vei ramane gravida laughing

| mdc98 a răspuns:

Implanturi. Dar costa.

| siriusblack98 a răspuns:

Cam greu. Pe cale naturală nu prea ai ce să faci. Nici sala să știi că nu ajută prea mult. Adică mergând pe ideea de dezvoltare a pectoralilor. De multe ori nu capeți mai mult volum al sânilor pentru că pierzi grăsime. "Nu se pot tine în mana" aici chiar m-a bufnit râsul laughing Dacă tu ești în poză, să știi că ești frumoasă și fără sâni mari. Maxim ce poți face este implant dacă într-adevăr te deranjează atât de tare.

| corbulalbrosu a răspuns:

D.p.d.v. genetic organismul (corpul) tau a fost proiectat sa arate astfel. Marimea sanilor cat si a celorlalte organe sunt conforme cu datele informatiei genetice transmisa prin cromozomii care privin de la cei 2 parinti si prin unirea lor au format ADN-ul tau. Nu esti nici singura si nici ultima fata care va avea sanii mici si dupa ce vei deveni matura si organismul tau va deveni complet dezvoltat. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Depinde ce vârstă ai. Au timp sa crească și sânii până ajungi la maturitate. happy

| AnaMar10 explică (pentru Sofer):

| mihai69 a răspuns:

Să înveți să te bucuri de ei așa cum sunt. Degeaba ar fi mai mari, dar ca bretelele... mai bine mici și fermi.
Sun destui băieți care-i preferă așa (da, chiar și eu!); o să găsești cu siguranță unul.

| Anonimboy17year a răspuns:

Nu.i nevoie sa-i tii in mana... la 21 de ani singura sansa e sa faci implant, dar poti ramane cu sechele pe viata..., daca vrei incercam da "pompez" in tine pana iti cresc saniiwinking :,) :')

| Whitesnake99 a răspuns:

Cine te-a mintit ca daca nu ai sanii de o anumita dimensiune nu esti frumoasa sau esti mai putin femeie sau asa...Trebuie sa inveti sa te accepti. Daca tu crezi ca esti frumoasa, esti frumoasa asa cum esti indiferent de ce zic ceilalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești o fata frumoasa și cu sâni mici și cu sâni mari, asta dacă ești tu cea din poza, mai bine naturala având sâni mici decât silicoane și plăcere =0 ești o tipă super ok așa cum ești happy

| AnaMar10 explică (pentru anonim_4396):

Mersi. Da, eu sunt

| anonim847483 a răspuns:

Pai ce **** sa faci? implant