| rozbombon a întrebat:

Hei buna. happy
Deci scuzati categoria dar stiu ca asta-i cea mai 'folosita' laughing.
Am si eu o intrebare, am un galaxy y pro si merge ok, il am de 1 an si nu am avut inca probleme cu el.
Insa as vrea sa imi iau un Nokia lumia 520. voi ce parere aveti?
cei care aveti Nokia lumia 520, cum merge, ii ok? sau e mai bun galaxy y pro thinking
Chiar nu stiu ce sa fac laughing). Raspuns urgent!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ești prost/proastă. Chiar dacă e cea mai vizualizată categorie, este vizualizată de cei interesați de sex, relații, dragoste, etc. Nu ai să găsești pe cei de la it/telecomunicații aici!

| rozbombon explică (pentru Azµre):

Scuza-mi stilu'. happy

| AlesS3 a răspuns:

Se merita deoarece Nokia re windows 8 are toate performante eu spun sa til iei am eu Nokia funda? Bafta multa la telefon Funda :*