| Andrea1234sarabeti73738 a întrebat:

Hei buna..Prietena mea a avut un prieten la 11 ani jumate iar el avea 14. El a rugat-o sa faca s*x cu el si ea a făcut, acum are 12 poate afecta cu ceva?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz NU o sa moara dupa acea ''experienta''. In rest... multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu e normală, la vârsta ei ar trebui să aibă alte preocupări.

Răspuns utilizator avertizat
| bobi123 a răspuns:

Cum sa faci sex la așa ani? Serios acum? Mai oameni buni aveți tot timpul din lume cand sa faceți sex. Mai bine ati citi o carte.

| Numeexistent6 a răspuns:

Ce iti pasa tie ce au facut ei asta e life happens tu concentrează-te in prezent si fă-ți planuri pentru viitor si nu te amesteca in treburile altora crede ma e mai bine asa