| Sweet111 a întrebat:

Hei buna! se apropie ziua de nastere a surorei mele si as vrea sa scriu la statusul meu ceva precum: La multi ani surioara! dar e prea simplu vreau ceva mai interesant sau amuzant ceva care sa o surprinda, ma ajutati va rog? funda si voturi la toti mersi mult!
P. S sora mea e mai mare cu un an decit mine.)

1 răspuns:
| Nocturne0 a răspuns:

Orice ai scrie la status nu va fi prea impresionant.
Ideea ta e mai unica dar e destul de seaca. Daca in ziua aia nici nu va intra pe mess. Mai bine vorbesti cu mama voastra sa ii luati ceva special, va fi mai fericita.