| Abbiy a întrebat:

Hei! Buna TPU!-Eu plac un baiat de la scoala.,dar nu stiu daca el ma place! mi-a pus o porecla draguta, zambeste in prejma mea, e dragut cu mine(dar poroblema e ca sta si cu o alta fata si asta ma enerveaza):@.mai demult mi-s spus ca ma place dar nu stiu daca a fost sincer.va rog ajutati-ma.va multumesc!
FUDITA garantat:*!

Răspuns Câştigător
| MishikiCrisy a răspuns:

Daca sta cu alta fata, inse se poarta frumos cu tine inseamna ori ca e afemeiat, ori va place pe amandoua, cel mai bine ar fi sa nu mai stai in preajma lui pentru ca risti sa suferi destul de mult. Daca iti mai zice odata ca ii place de tine, ii zici ca si tie iti place de el si ca ai vrea sa fiti impreuna, apoio poti vorbi sincer cu el si daca mai sta cu acea fata ii spui ca acest lucru te deranjeaza.
De aici te descurci. Bafta!

2 răspunsuri:
| JungleHell a răspuns:

Daca era sincer cu tine se uita el dupa tine, cand tu te duci dupa el, venea el la tine. Daca sta si cu alta i-o placea doar de ea, n-ai de unde sa stii. Inceraca totusi sa-l cuceresti poate din doua alege una. Bafta si sa fii tu aleasa.big grin

| Edy0Edy a răspuns:

Daca el te-ar place cu adevarat nu ar sta cu o alta fata ci ar sta doar cu tine.Da daca vrei sa fii sigura intreaba-l daca te place si daca spune da zii sa nu mai stea cu fata aceea.Bafta.