| deeaandreea82726 a întrebat:

Hei, când mă întâlnesc cu iubitul meu ne sărutăm și la un moment dat mă pune peste el dar problema este ca atunci când stau pe el ii simt penisul
El ce simte atunci când eu stau pe el?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca ii place sa stai pe el, se simte bine. Daca se excita, se excita. Daca esti prea grea si il deranjeaza... il deranjeaza.

Intreaba-l si o sa stii ce simte. Dar probabil ca se simte bine.

Posibil sa se gandeasca si la vremea de maine, de ce nu.

Multa intelegere va doresc! ^_^

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Greutatea ta.

| darrio2007 a răspuns:

E normal sa il simti, că se excita. Tie iti simte sânii, daca sunt voluminosi. Mai bine o faceti direct, scapati de stres.

| Violleta2022 a răspuns:

Simte ca se excita si atat.

| Emilian65 a răspuns:

Placere ca te are pe tine deasupra lui.

| Sofer a răspuns:

Se simte excitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pieptul.

| NarcisIfrim a răspuns:

Simte iubirea

| Hdyxfwfb a răspuns:

Placere nebună happy