| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce fel de fete le plac baietilor mai perversi dar foarte isteti si amuzanti? Ce fete le trezesc cu ADEVARAT interesul de a fi intr-o relatie. Si ce fel de fete nu le plac acestor baieti?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Daca perversii de care vorbesti tu sunt cu adevarat si isteti, atunci vor cauta probabil o "bunaciune" care mai are si cate ceva in cap. Le plac si fetele mai timide, atata timp cat arata bine.
Nu le plac fetele fara simtul umorului si care nu se prind la glume si nici fetele care nu ies in evidenta cu nimic.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fetele pe tocuri acelea i mi plac. Funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersilaughing esti tare

| RAY a răspuns:

Eu personal cred ca noi barbati vedem femeile cam asa

femei pentru o noapte,doua bune doar pentru sex si atat
femei de incredere cu care sa faci o relatie
femei gen surioara la care te descarci emotional si e surioara ta

depinde si de acel baiat ce tip de femeie isi doreste, daca tipul e frumos, popular si multe fete se uita la el, el va alege ce anume va face in unele cazuri la varsta voastra va alege sa faca sex cu cat mai multe ca apoi sa se maturiseze si sa aleaga una pentru o relatie, poate pe surioara lui preferata, poate se indragosteste de vreuna cine stie

| Bernardus a răspuns:

Ma, exact asa sunt eu si iti pot spune ca nu caut neaparat o mare bunaciune. adica le starneste interesul cand o fata este perversa si jucausa in general nu trebuie sa aiba neaparat sani si fund. Este un imens turn-off ca o fata sa nu isi accepte sexualitatea si sa se comporte ca si cum orice chestie legata de sex e scarboasa.
daca vrei sa atragi un astfel de baiat trebuie sa ai o tona de curaj. Pe mine cel putin m-ar innebuni total daca o fata ar face primul pas, si sincer nu m-ar deranja daca nu ar sta printre cele mai frumoase ale clasei. Adica daca ar veni una la mine si mi-ar zice sa ii pun mana pe fund m-ar innebuni instant.

| Kingsley a răspuns:

O fata cu forme bine conturate (doar sunt pervesi), desteapta si frumoasa. Ca atata cat timp are forme, dar e urata sau invers, e degeaba. Iar o persoana inteligenta in general se cupleaza cu o persoana de acelasi nivel, deoarece daca exista diferente de inteligenta, din motive pur evidente. Si automat daca respectiva fata e desteapta, are si simtul umorului. Iar fetelor care nu le plac astfel de baieti, sunt cele care nu stiu ca au sanse happy. Nici perversiunea nu ar fi o problema =) Caror fete nu le place sa faca dragoste? A da stai... doar cele pe care religia le conduce. In rest nu. Ele te refuza cat te refuza, dar cand il vad pe maretul D, imediat asteapta sa se joace cu el.

| Kingsley a răspuns (pentru Kingsley):

Iar o persoana inteligenta in general se cupleaza cu o persoana de acelasi nivel de inteligenta, din motive pur evidente. *

| shadowblade a răspuns:

Fete carora le place sa te lege, sa iti puna calus si sa te calareasca - cel putin cazul meu happy