| anonim_4396 a întrebat:

Hei ce inseamna cand prietena mea nu ma lasa sa ii pun mana pe fund cu toate ca suntem de aproape 4 luni impreuna? Ar trebui sa ma lase?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Poate nu vrea sa ajungeti mai departe... adc acum pui mana pe fund si mai incolo pui mana peste tot

| zuzu a răspuns:

Nu e pregatita. D.aia

| kurinkita a răspuns:

Inseamna ca "impreuna de 4 luni" e doar in cazul tau. In cazul ei, nu sunteti impreuna si foarte posibil e cu altul/ii place de altul.

| ?????? a răspuns:

PAi inseamna ca esti OBSEDAT dpa formele ei, si, ea, ca o fata cuminte, nu vrea sa te lase. Ce e asa gre de inteleg? De ce trebuie sa ii pui mana pe fundulet? Ca sa fii si tu cool si sa te lauzi la prieteni ca ai pus mana pe un fundulet? oh go on Treci tu peste, sau, asteapta sa gasesti o c*** si atuncea o sa te lase sa ii pui mana si pe... Stii tu cehappy. Nu`mi lua raspunsul ca pe unul rau, eu doar iti spun ca e ceva foarte usor de dat seama de ce nu te lasa1

| Polaris a răspuns:

Ameninţ-o cu moartea.

| chiritescu a răspuns:

Poi eu la ubitu meu i-am dat voie sa`mi puna mana km pe la 6 luna... poate nu vrea sa cedeze asa usor.asa sunt fetele...stai lin.ca o sa te lase

| AdeElLl a răspuns:

Totusi si prietenul meu avea acelasi obiceiuri, si nici eu nu acceptam asta fiindca pentru mine 4 luni nu inseamna ata de mult in cazu tau.

| Anka_5986 a răspuns:

Hei Willy! Daca sunteti de 4 luni impreuna asta nu inseamna ca ai dreptul sa faci ce vrei, ar trebui sa intrebi si parerea fetei, poate ea nu este gata inca pentru chestii de genul acesta.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Ar trebui sa te lase si sa isi gaseasca altul...

| Alinnnn a răspuns:

@Ritska nu, nu sunt cu ea doar pentru asta, avem aproape 16.

| Ritska a răspuns:

Tu esti cu ea doar pentru ai pune mana pe forme? laughing E ok totusi sa iti doresti si asta dar poate nu e pregatita, ce varsta aveti?

| irina_5114 a răspuns:

Pai depinde de pers, poate ea e mai pudica laughing big grin