| Atticus13 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre asteptatul pana la casatorie?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ajungi la casatorie te consideri norocos, multi abia reusesc sa se ataseze de o tipa iar in numar mare gasesti indivizi care traiesc singuri toata viata lor

| Emazio a răspuns:

O prostie, ce sens are? Daca simți ca vrei si ai habar ce se întâmplă, dăi drumul.

| ania a răspuns:

Foarte bună.E singura cale de a avea o conștiință curată, te ajută să-ți fie mai ușor să fii fidel după căsătorie,

| Emilian65 a răspuns:

Buna.

| SG1995 a răspuns:

O idee proastă/

| Goete a răspuns:

Ca hartia de casatorie nu valoreaza nimic

| Crackman a răspuns:

Este o prostie, dacă nu sunt compatibil după prima seara?
El n are erectie de exemplu iar ea nu vrea sex ca este prima data și este traumatizata de când a murit hamsterul ei.
Sau este nesatisfăcut, tine un an de sex sa educi pe cineva la început de drum...

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Cu o zi înainte fuge mireasa cu altul sau mirele cu alta si ai asteptat degeaba 78383838 ani / lunilaughing)

| 90210 a răspuns:

Fiecare face ce vrea

| Bozgi200 a răspuns:

In legătură cu?

| MirelaAnghel21 a răspuns (pentru Bozgi200):

In legatura cu eMAG ul

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Căsătoria e ceva frumos, căsătoria cu sila e ceva nașpa...

| anais13 a răspuns:

Căsătoria e doar un statut. Un statut Nu schimba cu nimic persoanele in cauza, nu schimba cu nimic iubirea.
Sexul, dragostea, se face când ambii parteneri Simt ca trebuie sa facă acest pas, pas care va aduce mai multă pasiune, și mai multă maturizare din partea amândurora.
Bineînțeles, și acest pas trebuie gandit. Părerea mea e ca nu se face după o perioada scurta de timp și bineînțeles, se face cu cap. Succes!

| RichardParker a răspuns:

Consider ca este un gest foarte frumos din partea amandurora. Iubirea este o virtute.

| Goete a răspuns (pentru RichardParker):

Iubirea e una si casatoria alta.
Iubesti inainte de casatorie