| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Cu care sa raman?
Cu iubita virgina de 14 ani
Sau cu "amanta"( prea mult spus) de 19 ani care într-un fel are soț, dar o neglijează
Ea e dispusă sa renunțe la el pentru mine, dar poate in viitor ma lasă și pe mine pentru altul'
Eu vreau sa rămân cu una și să fie ceva serios
Sincer as dori-o pe cea de 14 dar mă gândesc că e mica și nu știe să iubească și se poate îndrăgostii la orice ora de oricine
Pe când ce de 19 are experiență și a suferit destul și posibil să mă aprecieze.

Voi ce ziceți?

A, am 18 ani

Răspuns Câştigător
| weloveit a răspuns:

Unu la mana, ti se pare normal sa umblii cu doua? Nu crezi ca pe amandoua le amagesti? 1 la mana, fetita de 14 ani,este prea mica pentru tine,deoarece este un copil nedezvoltat atat mental cat si trupesc,dar tu ca un baiat ce o iubeste,ai putea sa o "cresti" si sa i oferi siguranta ca nu o vei lasa. Cu timpul,vei putea sa ai si relatii sexuale cu ea,insa va trebuii sa mai astepti,pentru ca inca este prea mica. Invat o sa te iubeasca si sa stii ca la varstele astea fragede,copilele iubesc cel mai mult si nu sunt pe interes. Cat despre cealalta,tie ti se pare normal sa imparti aceeasi fata si cu altul? Cu ce esti tu mai presus decat actualul ei "sot"? Te a ales pe tine,pentru a-si petrece clipele de singuratate cu tine,ce te face sa crezi sigur ca l va lasa pe celalalt, cand ea inca sta cu el? Daca te iubea o facea de mult timp. Parerea mea, e sa lasi poftele trupesti, sa o inveti pe cea mica sa te iubeasca, sa fie a ta si poate o sa ramaneti pentru totdeauna impreuna. Nu ii taia aripile inainte sa si ia zborul.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu niciuna!
La 14 ani aia este fetita mica si risti sa faci puscarie, ca pedofil.
Iar cealalta de 19 ani, are deja iubit si nu te tine decat temporar pe langa ea.

| mihai69 a răspuns:

Cu una pe care încă nu ai cunoscut-o și cu care să te potrivești perfect, fără să te mai gândești la oricare alta în afară de ea.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Eu, zic sa o lasi pe cea de 19 ani sa-si duca viata de sotul ei si sa ai grija de fata de 14 ani, sa nu umble cu altii.

| sofisis a răspuns:

Cu niciuna happy
Prima este mut prea mica inca, abia peste vreo 2-3 ani poti sa spui ca ai cu adevarat o relatie cu ea. Abia atunci o sa poata sa filtreze corect sentimentele si sa poata fi gata pentru o viata sexuala adevarata.
A doua...e fluturas pe lampa. O femeie care sta cu un "sot" dar il inseala, nu e o femeie de incredere. Oricand iti va face si tie asta. Cum nu o sa ii mai convina ceva la tine o sa sara in patul altuia pe motiv ca tu o neglijezi. Asa cum te minte si pe tine cu actualul.

| mentholinks a răspuns:

Esti pedofil. La puscarie cu tine.

| Alexxx112 a răspuns (pentru mentholinks):

Mancame-ai ****... Am 18 și ea 14, Nu am 40.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca nu ai destula incredere in tine, atata timp cat, iti este teama ca amandoua te-ar putea lasa.
Nu este deloc frumos ca ti-ai inselat iubita cu "amanta" si nu este frumos nici ce a facut "amanta".
Parerea mea este ca ar trebui sa te desparti de amandoua si sa iti gasesti o iubita majora in primul rand si singura in al doilea rand happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai observat si eu din astea cã daca ma tineam dupa fete de 14 ani, imediat Sareau si cele mai mari sa se bage in seama, cã inainte nu puteau. Eu zic sa ii dai la Amanta pe ascuns, si sa o ti pe fata de 14 in public.
Aici e ori 1-1 ori 0-0 nu se poate doar cu una deoarece nu o se Tina dupa tinewinking
Daca asculti de fete e vai de capu tãu

| petitconseil a răspuns:

Nu ramane cu nici una.Lasa-le pe amandoua.Nu-s de tine.Cauta-ti pe alta majora, vaccinata, singura, cu capul pe umeri si cu picioarele pe pamant!

| Kimball a răspuns:

Cea de 14 e minora aia de 19 sigur te lasa si nu-i frumos sa destrami o familie cu toate ca nu se ințeleg