| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Cum se apropie serbatorile ne-am hotarat cu clasa sa facem schimb de biletele, ca sa putem imparti cadouri. Mie imi place de o fata din clasa si am facut tot posibilul ca biletelul ei sa ajunga la mine si acum e la mine :d. As vrea sa ii cumpar un cadou prin care sa arat ca tin la ea happy. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| GuBeeBăăi a răspuns:

Pai un cadou frumos ar fi urmatorul: un ursulet mare si pufos pe care sa ascrie ''I love you'', o cutie de bomboane milka, si un lantisor pe care l-am vazut si e foarte frumos : in carrefour orhideea (Bucuresti), la magazinul SIX sunt 2 lantisoare ( intr-un singur pachet ) cu o inima rupta in doua.La un lantisor este o jumatate pe care scrie ''FOR'' iar pe celalalt lantisor este cealalta parte pe care scrie ''EVER''(28 lei).Eu zic sa ii cumperi astea + un pachet mare de trandafiri rosii. fundita?

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu stiu eu una as vrea un ursulet mai mare si pufos cu un biletel legat de gatbig grin

| Angel_8399 a răspuns:

Un trandafir rosu imbobocit + un ursulet mediu.
Succes:*

| DizzyXD a răspuns:

Un ursuleț mare de plus și un trandafir ar fi prefect big grin

| qwert_6126 a răspuns:

Depinde si de varsta pe care o ai...adica cam in ce clasa esti? in functie de asta iti pot sugera un cadou. Apropo, nu are legatura cu subiectul dar sunt surprinsa ca mai sunt copii[ca si tine] in zilele noastre care scriu cu litere mari, semne de punctuatie. fara prescurtari :* Revenind la subiect. Daca ai in jur de 10-12 ani, cumpara*i ceva semnificativ, nu foarte scump, un ursulet sau un pandantiv in forma de inimioara, care sa vina la pachet cu o cutie de bombane ""Milka I love you"".happy daca ai iun jur de 13-15 ani, ii poti oferi o bratara sau un lant mai deosebit, nu foarte scump, o bijuterie [nu din aur sau argint], se gasesc foarte multe la GYA.de asemenea ii poti face ceva cu propriile tale maini, confectioneaza ceva...happy daca deja esti a 8*a, a 9*a, sau mai mare, i*ai putea darui un buchet de trandafiri rosii [asa, de efect], i*ai putea lua un parfum [depinde si de buget si suma in care vrei sa te incadrezi big grin ]. i*ai putea scrie si o scrisoare. Ceva romantic sa fie, ceva deosebit, care sa o faca sa isi dea seama de intentiile tale:* mult succes >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am gandit la un lantic cu cercei si un jurnal happy, ar merge?

| LisaMia a răspuns:

Cumparai un trandafir si o felicitare de dragoste, ai incredere in mine!:-)