| maria93 a întrebat:

Hei! daca el a ejaculat, apoi s-a sters si apoi, dupa 1 ora-2, mi-a introdus degetul in vagin, sunt sanse sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Daca s-a spalat pe maini dupa ce s-a sters de toate alea ale lui NU exista sanse sa ramai insarcinata

7 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Nu este nici o sansa sa fi insarcinata. Spermatozoizii mor in contact cu aerul dupa cateva minute. Plus ca s`a sters, plus ca a trecut 1 ora 2 pana ti-a introdus degetul in vagin.Relaxeaza`te, nu sunt sanse!

| Bella_2124 a răspuns:

Nuu. cel mai sigur ca nu... stai linistita. :*

| Bucuriedeculori a răspuns:

S'a sters cu mana?raised eyebrows Daca da si nu s-a spaalat atunci sunt sanse.
Daca s-a spaalat p maine dupa aceea cu apa si sapunlaughing nu cred ca sunt:*
Puupici si succes:*

| Zamfir_2974 a răspuns:

Da 100%

| maria93 explică:

S-a sters cu servetele, nu stiu daca s-a spalat...

| maria93 explică:

Multumesc ff mult>big grin

| alle13 a răspuns:

Da daca crezi ac vei avea un ''copil deget''... e bine de stiut!